خبرنگار برترین خبر، زینب تذکاری سالم

به گزارش برترین خبر، خادمیاران رضوی بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) شهرستان نور در آخرین روز ماه صفر و سالروز شهادت امام رئوف ارادات خود را به امام هشتم(ع) نشان دادند.

این مراسم معنوی و پرفیض با حضور امام جمعه شهرستان نور، معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان نور،مسئولین و عاشقان علی ابن موسی الرضا( ع) از مصلی الغدیر تا گلزار شهدای شهر نور در قالب دسته جات عزاداری و خواندن نوحه و سینه زنی همراه بود.

بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده موکب‌هایی دایر شده بود که در آن انواع خدمات فرهنگی، اجتماعی، هنری، عمومی و پذیرائی را به عزاداران ارائه می دادند.

گفتنی است غروب شهادت حضرت امام رضا علیه السلام پخت شله‌زرد توسط کانون تخصصی و خانواده بانوان خدمت رضوی شهرستان نور برای موکب امام‌ رئوف پخت شد و به تعداد ۷۰۰ ظرف یکبار مصرف بین عزاداران توزیع شد.

حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور در این مراسم معنوی گفت:از اینکه مرقد مطهر امام رئوف در ایران عزیز ماست و ما مفتخر به این نعمت عظمی شده ایم ، ان شا الله بتوانیم مثل کبوتران حرم دور آن حلقه بزنیم.

وی تصریح کرد: باید وظایف خود را نسبت به این امام همام که پاره ی تن پیامبر گرامی اسلام است انجام دهیم و از برکات و نعمات آن امام همام هم خود برخوردار شویم و هم دیگران را برخوردار کنیم.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: خادمیاران رضوی باید در تولید علم و فکر در عرصه های فرهنگی کوشا باشند و برای تقویت بنیان های فکری رضوی از عشق و ارادت مردم به این امام بزرگوارکمک بگیرند.