به گزارش برترین خبر ، هادی خنجری فرماندار شهرستان نور در جلسه معارفه رئیس اداره اوقاف شهرستان نور اظهار کرد:مردم ایران در حماسه عظیم ۹ دی با فریاد رسا به استکبار جهانی فهماند که ایران جایگاهی برای جولان استکبار ستیزان نمی باشد.
وی اولین رمز موفقیت دربرچیده شدن فتنه ی سال ۸۸ داشتن رهبری با بصیرت وعلوی دانست و افزود: اگر امروز ما بر درد منشی دشمن مصون هستیم و دشمن بر خاک ما احاطه پیدا نکرده ، به واسطه رهبر با بصیرت فرزند زهراست.
فرماندار نور دومین رمز موفقیت فتنه را وحدت کلمه بیان نمود و تصریح کرد: اگر ما با قدرت پشت هر میزی برای مذاکره حاضریم به واسطه وحدت کلمه ملت ایران است.
این مسئول با بیان اینکه دشمن قصد شکاف در وحدت ملت ایران را دارد ادامه داد: اگرپیرو ولی امر، حضرت آیت الله خامنه ای هستیم ، ایشان همواره علاوه بر نقد همیشه حامی دولتی که مردم به آن رای دادند هستند.
فرماندار نور افزود:ما با هرذائقه ی سیاسی امروزافتخار میکنیم زیر بیرق جمهوری اسلامی به عنوان خدمتگذار، خادم مردم هستیم.
این مسئول در ادامه از زحمات حجت‌الاسلام چالویی تقدیر نمود و افزود: در طی این مدت ایشان عملکرد بسیار خوبی داشتند و گزارشات متعددی را همراه با مستندات به ما ارائه نمودند که نشان از این بود که ما در دوران مدیریتشان رشد خوبی در حوزه اوقاف و تصرفات اوقاف داشتیم.
وی درپایان با بیان اینکه با توجه به شرایط ویژه در شهرستان نور با چالش های فراوانی از نظر اوقافی روبرو هستیم تاکید کرد: با تعامل و رفع موانع و مشکلات در راه خدمت‌رسانی مساعدت و هماهنگی بیشتر صورت پذیرد.