به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: ماه ذیقعده آغاز سلوک عارفان و اهل معرفت همانند ماه رجب،شعبان و رمضان است.

وی تصریح کرد : بهترین صفات اهل تقوا استغفار و توبه است.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: فضای کشور به نام نامی حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام عطرآگین شده است و حضور خادمیاران با پرچم متبرک به ضریح امام هشتم(ع) در مصلی الغدیر باعث افتخار است.

حجت الاسلام احمدی افزود: تمام توجه ستمگران و ظالمان بر این بود تا خورشید تابان را کم فروغ و خاموش کنند که یکی از آن ها امام رضا علیه السلام بود. مامون به دنبال کشاندن صحنه مبارزه به میدان سیاست بود تا قداست را بشکاند.

وی با اشاره به اینکه اکنون هم دشمن به دنبال قداست شکنی جایگاه اهل بیت به روش های مختلف است، ادامه داد: دشمن با ساختن فیلمی به نام “عنکبوت مقدس” با یارگیری از هنرمندان منحرف در داخل کشور به دنبال خاموش کردن شعاع نورانی و خورشید ولایت بودند که موفق نشدند.

امام جمعه شهرستان بیان کرد: هر جشنواره ای که بتواند هویت های انقلاب اسلامی را تضعیف کند جایزه می دهند که در واقع یک مقابله فرهنگی است.

وی گفت: دشمنان به دنبال تشکیل اجتماع جهانی برای مقابله با ایران اسلامی بودند که شکست خوردند.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: در بازی جدید رژیم صهیونیستی میدان داری را انجام می دهد و تمرکز بر نقاط قوت ایران است.

*نقش مدیران توانمند در سرعت انجام کار

امام جمعه شهرستان نور بر ضرورت سرعت بخشیدن به اقدامات و انجام کارها تاکید کرد و گفت:  برعهده گرفتن مدیران توانمند در مسئولیت ها لازمه تسریع در کارها است‌.

*قاچاق چوب و جنگل خواری مدیریت شود

وی با اشاره به اینکه در موضوع مهم قاچاق چوب روز به روز در حال تنزل هستیم، افزود: متاسفانه روز به روز جنگل خواری در منطقه در حال افزایش است که مدیریت صحیح و استفاده از ظرفیت منطقه می تواند این معظل را برطرف کند.

*لزوم احداث غسالخانه در نور

حجت الاسلام احمدی بر ضرروت احداث غسالخانه مدرن در شهرستان تاکید کرد و گفت: متاسفانه در شهرستان مکان مناسبی جهت شستن میت وجود ندارد و شهرداری ها باید برای ایجاد یک غسالخانه مدرن با رعایت نکات زیست محیطی به همراه سردخانه، امکانات، آمبولانس و غسال هرچه زودتر اقدام کنند.

امام جمعه شهرستان نور یادآورشد: علیرغم نامه نگاری هایی که سال گذشته برای پارک اختصاصی بانوان صورت گرفت اما متاسفانه حرکتی انجام نشد و از مسئولین می خواهیم تا جهت ایجاد محیطی شاد و امن برای ورزش بانوان هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند.

گفتنی است آئین زیارت از پرچم متبرک کتیبه ی پنجره فولاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به مناسبت میلاد با سعادت امام رئوف در مصلی بزرگ الغدیر شهر نور با حضور حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور و ارادتمندان به آن حضرت برگزار شد .