به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ۱۱ تیر،ضمن دعوت مردم به رعایت تقوا الهی،انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد : از صفات متقین درک ماه استجابت دعا است.

وی با اشاره به روز حقوق بشر آمریکایی تصریح کرد: ۱۲ تیر ۱۳۶۷ یادآور حمله دردمنشانه ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری است که بیش از ۲۹۰ نفر از زنان و مردان و کودکان بی گناه به شهادت رسیدند.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: سراسر برنامه ها و رفتار حاکمان آمریکا خیانت، ظلم، درندگی، تباهی و کشتار بیگناهان است.

حجت الاسلام احمدی گفت: ۸۲ درصد از کشتارهای با سلاح گرم مربوط به آمریکا است.

وی با بیان اینکه سالانه حدود ۱۶۰۰ کودک و نوجوان در آمریکا به قتل می رسند،افزود: طی یکسال پلیس آمریکا فقط ۱۴ روز خشونت نداشت.

امام جمعه شهرستان نور یادآورشد: تبعیض نژادی، حقوق زنان، آزار و اذیت جنسی در آمریکا بهت آور و بسیار زیاد است.

حجت اسلام احمدی ادامه داد: جنایت حقوق بشر آمریکا به بریتانیا در کشور کانادا هم سرایت کرد و جنایت آنها هم بر ملا شد.

وی افزود: آمریکا هرجا (سوریه،عراق،فلسطین،افغانستان) ورود پیدا کرد با خیانت همراه بود که البته این ماهیت حقوق بشر آمریکا است هرچند ضربه شصتی را در جریان داعش خوردند.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به اینکه آمریکا نسبت به ایران از ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ تا به امروز سراسر جنایت و خیانت انجام داده است،گفت: ساقط کردن دولت مصدق ، هشت سال جنگ تحمیلی تا ۱۷ هزار ترور و قربانی،شهادت دانشمندان هسته ای، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی محصول حقوق بشر آمریکایی است.

حجت الاسلام احمدی ضمن تبریک انتخاب رئیس قوه قضائیه جدید بیان کرد: امیدواریم که ایشان بتوانند عدالت خواهی و مبارزه با فساد را ادامه دهند.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه ایت الله رئیسی با قدرت وارد میدان شود و مدیران کارآمد را انتخاب کنند،گفت: بعضی از جایگاه ها و بسیاری از ظرفیت هایی معطل مانده که اگر مدیران توانمند داشته باشیم به مراتب شاهد پیشرفت در شهرستان خواهیم بود.

امام جمعه شهرستان نور افزود: ظرفیت های عظیمی وجود دارد که با انتخاب مدیر کارآمد، پاکدست با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی می توان به توسعه هر چه بهتر رسید.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه پس از انتخابات شوراها شکایت های بسیاری با اسناد و مدارک رسیده است، افزود: باید به دقت بررسی شود، اگر در شهرستان بررسی ها به اتمام رسیده باید در استان بررسی ها انجام شود تا حق کاندیدایی که در صحنه رقابت ها ظاهر شده و باعث حضور حداکثری شده است ضایع نشود، بلکه باید احترام و حوصله مشکل را بررسی کنند.