به گزارش برترین خبر ، شاگردان مجیدی که در آخرین دیدار پیش از تعطیلی لیگ پذیرای شکست از گل گهر بودند، در آغاز دوباره این مسابقات هم مقابل فولاد شکست خوردند تا با از دست دادن ۶ امتیاز از ۲ بازی اخیر فاصله شان با صدر جدول افزایش چشمگیری پیدا کند.

بعد از نتایجی که در اولین شب از هفته بیست و دوم این رقابتها رقم خورد، حالا آبیها بعد از پرسپولیس، شهر خودرو، سپاهان و تراکتور با ۳۶ امتیاز در رده پنجم قرار دارند و این در حالی است که فولاد و صنعت نفت نیز با همین امتیاز در رده های ششم و هفتم قرار دارند.

آبی ها که ظرفیت دو پله سقوط در جدول مسابقات را دارند، در صورت عدم کسب امتیازات کامل این بازی، ممکن است امشب به رده ششم و در هفته های آینده نیز به پله هفتم سقوط کنند. این در حالی است که پیروزی در دیدار امشب می تواند این تیم را حداقل به رده سوم و یا حتی شاید به رده دوم جدول برساند.

شاگردان مجیدی که روزهای خوبی را سپری نمی کنند و امشب هم با غایبان زیادی به مصاف سایپا می روند، ناچارند برای گریز از وضعیت در دیدار امشب به پیروزی رسیده تا در رقابت داغ کسب سهمیه آسیا شانس شان افزایش یابد.

در حال حاضر فاصله تیم های دوم تا هفتم تنها ۲ امتیاز است و آبی ها نیز با ۳۶ امتیاز در کورس رقابت برای کسب عنوان نایب قهرمانی و سهمیه آسیا قرار دارند.