به گزارش برترین خبر و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، افزود: در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی، دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف اقدامات قابل توجهی را در جای جای کشور و استان انجام داده است.

استاندار مازندران با بیان این که دشمنان و در راس آن استکبار جهانی، پروژه اثبات ناکارآمدی نظام و دولت را دنبال می کنند، اظهار داشت: خدمات زیربنایی، توسعه ای و مهم دولت باید در راستای امیدآفرینی، اعتمادسازی و آگاهی بخشی به جامعه با خلاقیت بیان و تشریح شود.

حسین زادگان، با اشاره به این که پروژه های افتتاحی استان در هفته دولت بزودی اطلاع رسانی می شود، یادآور شد: برای بیان دستاوردهای نظام و دولت همه ظرفیت های اطلاع رسانی و رسانه ای باید پای کار بیایند. رسانه ها نقش بی بدیلی در امید آفرینی در شرایط موجود دارند.

حسین زادگان از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به عنوان یک ظرفیت بسیار موثر و دارای مخاطب نام برد و بر بهره گیری مطلوب از این مزیت ها با استفاده بهینه از ابزارها و روش‌های اطلاع رسانی و ارتباطی برای تشریح سیاست ها، برنامه ها، دستاوردها و عملکرد نظام و دولت تاکید کرد.

استاندار با بیان این که دستورالعمل متنوعی در ۲۳ محور برای فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای بزرگداشت با شکوه هفته دولت، به منظور امید آفرینی، اعتماد وآگاهی بخشی شایسته به عموم مخاطبان به ویژه مردم عزیز استان و همچنین استفاده از همه ظرفیت های اطلاع رسانی در سالی که به عنوان جهش تولید نامگذاری شده ابلاغ شده است، عنوان کرد: گسترش اعتماد عمومی، حفظ و ارتقاء امید مردم و تقویت سرمایه اجتماعی می بایست محور همه فعالیت ها و اطلاع رسانی از اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم باشد.

مقام عالی دولت در مازندران، گفت که در این ابلاغیه تاکید شده است تا دستگاه ها با تمام ظرفیت های متناسب با محدودیت های کرونایی؛ (( جهاد اطلاع رسانی از اقدامات دولت تدبیر و امید )) را در دستور کار جدی خود قرار دهند.