به گزارش برترین خبر ، داود فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور دراین نشست با اشاره به اینکه این اداره توانست جز نفرات برتر در استان مازندران انتخاب شود، اظهار کرد: این موفقیت کسب شده محصول زحمت اهالی فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان نور بود.

وی تصریح کرد: ایجاد خلقت نو توسط فعالان فضای مجازی و رسانه ای در شهرستان باعث جلب رضایت مردم شده است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ خاطر نشان کرد: خبرنگاران و فعالین فضای مجازی باید بر شور انتخابات بیفزایید تا مردم تصمیم عاقلانه ای را برای شهر خود بگیرند.

فلاح افزود: گاهی اوقات اثر گذاری یک شورای شهر از فرماندار و یا حتی نماینده شهر به دلیل ارتباط تنگاتنگ با زندگی عادی مردم بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه ارتباط شورای شهر با مسئولین اجرایی شهر بسیار مهم است، گفت: مردم باید با آگاهی که رسانه می تواند ایجاد کند، افرادی را انتخاب کنند که دغدغه اش نفع مردم و شهر باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور یادآور شد: زدن یک تیتر ، نحوه گرفتن یک عکس و مصاحبه بسیار مهم است و باید در نهایت دقت انجام شود چرا که می تواند گویای هزاران حرف نگفته باشد.

وی تاکید کرد: موسسات فرهنگی و هنری باید دست اهالی فرهنگ و هنر و رسانه که انگیزه های لازم را دارند باشد.

فلاح خاطر نشان کرد : متاسفانه ما به دلیل عدم تحقق این موضوع نتوانستم بودجه فرهنگی را جذب کنیم و تمام کارها با مشارکت مردم و خیرین اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نور از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور پایتخت برنامه های بومی و محلی نام گرفت، افزود: یکی دیگر از علت های این انتخاب تعامل بسیار سازنده با نهاد نماز جمعه شهرستان نور و مجموعه فرمانداری بوده است.

*تقاضای رییس اداره ارشاد از همکاری تمامی اهالی فرهنگ و هنر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور با اشاره به اینکه تقاضای همکاری تمامی اهالی فرهنگ و هنر را با این اداره داریم یاداور شد: چرا که بدون اهالی فرهنگ و هنر نمیتوانیم کاری کنیم، ساماندهی تمام گیم نت ها، استودیو،صمعی و بصری،خوانندها و غیره در حال انجام است.

*خواننده های شهرستان خود را در پستو مخفی نکنند

فلاح تصریح کرد: هر خواننده ای که در شهرستان نور در حوزه بومی و محلی و حتی مردمی فعالیت می کند به این اداره مراجعه و معرفی کند و خود را در پستوی خانه مخفی نکند.

*درب اداره ارشاد بر روی همه با هر نوع ایده و سلیقه و فرهنگ و هنری باز است

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور با بیان اینکه هنوز خیلی از هنرمندان شناخته شده نیستند، خاطر نشان کرد: درب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور بر روی همه با هر نوع ایده و سلیقه و فرهنگ و هنری باز است.

 

وی در ادامه از زینب تذکاری خبرنگار شهرستان نور که توانست رتبه های دو جشنواره خبرنگاران برتر منطقه دو کشور و دومین جشنواره رسانه ای ابوذر را کسب کند تقدیر کرد.

گفتنی است در این نشست رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نور نیز از فعالان عرصه فضای مجازی(کانال نور و نوشهر عارف عابدی و سیدعلی حسینی ،کانال رویان دیماه هادی خزایی نور تی وی، سیدحسین حسینی، صبح رویان حمید ترکاشوند، ایزدشهر نیوز علی اصغر رفیعی ) که در هفته منابع طبیعی فعالیت داشتند نیز تقدیر کرد.