به گزارش برترین خبر ، کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نور در این دیدار ضمن تقدیر از مربی باشگاه که در جهت توسعه این ورزش گام بر میدارد،اظهار کرد: تکواندو یکی از ورزش های مدال آور و افتخار آفرین است و لی متأسفانه علیرغم پیگیری هنوز زمینی برای احداث خانه تکواندو تهیه نشده است .

رئیس اداره ورزش و جوانان نور زیر ساخت را یکی از علل مهم در مدال آوری ورزش حرفه ای دانست و افزود: وجود زیر ساخت در ورزش حرفه ای باعث پرورش استعداد ها و راهیابی ورزشکاران به تیم ملی می شود.

وی با بیان اینکه مربی وخانواده یکی دیگر از فاکتور های مدال آوری ورزشکاران است، ادامه داد: همه عوامل باید دست به دست هم دهند تا تکواندوکاران ملی پوش و قهرمان در این شهرستان افزایش پیدا کند.

شکروی مسئول دفتر علی اسماعیلی نماینده مجلس با اشاره به اینکه نقش مربی بسیار ارزنده است، اظهار کرد: علیرغم تلاش های نماینده مجلس زیر ساخت های ورزش در بعضی ازرشته ها به استاندارد کامل نرسیده وکاستی هایی هنوز وجوددارد.

وی تصریح کرد: نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در طول این چند سال از موضوع ورزش غافل نبودند و بارها با حضور در ورزشگاه ها و بین ورزشکاران به شنیدن مشکلات و مرتفع کردن بخشی از آنها اقدام کرده است.

شکروی یکی از شاخصه های سالم زیستن را ورزش دانست وخاطرنشان کرد: مسئولین و متولیان ورزش شهرستان نور باید تلاش کنند تا شاهد پیشرفت و توسعه ورزش باشیم ‌.

مهدی نیک نژاد رئیس هیئت تکواندو شهرستان نور ضمن خیرمقدم به مهمانان با اشاره به ضرورت خانه تکواندو در شهرستان نور افزود: قهرمان های زیادی از شهرستان نور در این رشته ورزشی با وجود مشکلات فراوان در باشگاه مدال آوری کردند.

وی ضمن تبریک به استادبریمانی رییس جدید هیات تکواندو استان مازندران ،تصریح کرد: با توجه به سوابق مدیریتی استاد بریمانی و توجه ویژه و حمایت هایشان امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت های چشمگیر این رشته المپیکی در مازندران و شهرستان نور باشیم .

نیک نژاد در پایان ازحمایتهای علی اسماعیلی نماینده مجلس ، کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان که همیشه همراه بودند تشکر کرد.

گفتنی است : عدم خانه تکواندو در شهرستان نور، عدم تشک برای ورزش، و ضرورت نصب میت، کیسه، آدمک و غیره از مشکلات مطرح شده بود.