به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: اصول تقوا و ایمان قرار گرفتن در مسیر اهل بیت به گونه ای که مورد پذیرش آن ها باشیم، است.

وی تصریح کرد: برای قرار گرفتن در عشق الهی باید از دالان ولی الله،اولیای الهی و اهل بیت طاهرین حرکت کنیم.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: اخلاص، از دستاورد های تقوا است.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به ۲۰ جمادی الثانی سالروز میلاد با سعادت کوثر قرآن فاطمه زهرا(س) روز زن و مادر و روز میلاد بنیانگذار نظام مقدس اسلامی، افزود: رزق ها فقط ظاهری نیست بلکه بخشی از آن است اما رزق حقیقی،روزی الهی و باطنی و معنوی است که یکی از رزق های باطنی فرزند صالح است.

وی گفت: فاطمه زهرا(س)،عصاره خلقت،همتای نبوت و ولایت است.

امام جمعه شهرستان نور یادآور شد: حضرت فاطمه زهرا(س) در قامت زن و عصری که زن جایگاهی نداشت تجلی پیدا کرد.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: زن که اولین ماموریت او انسان سازی است، در اسلام و نظام جمهوری اسلامی جایگاه ویژه ای دارد.

وی گفت: دشمنان و دنیای غرب جایگاه زن را تنزل دادند که بعد از هوشمند شدن و جریان پیشرفت تکنولوژی و بیگاری کشیدن از این جایگاه به عنوان یک کالا و جنس مصرفی در دنیای صنعتی برای جذب کالا ها استفاده کنند.

امام جمعه شهرستان نور افزود: دنیای غرب، زن را در جایگاهی برای تامین وسوسه های نفسانی خود قرار می دهد.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: دشمن در داخل کشور و در غالب جنگ نرم می خواهد زن را از پوشش زنانگی و جایگاه عصمت و پاکدامنی خارج کند و اعتبار و ارزش زنانه اش را به عنوان یک مادر و همسر در محیط خانواده انحراف بکشاند.

وی یادآور شد: تهاجم فرهنگی، بی بندباری، بدحجابی، بی حجابی از نسخه های رایج غرب است.

امام جمعه شهرستان نور گفت: زن آزاری، یکی از بیماری های شایع در دنیای غرب است.

حجت الاسلام احمدی افزود: محیط خانواده باید به عفت، پاکدامنی، معرفت و معنویت با محوریت زن باید گرم باشد.

وی ادامه ادامه: جریان مقاومت هراس و وحشتی در دل دشمن انداخته است و به هر روشی سعی در سرکوب آن دارند.

امام جمعه شهرستان نور تاکید کرد: در فضای رسانه ای مطلبی با موضوع ” انتقام حتمی “انتشار پیدا کرده که رعب و وحشتی را به دل مقامات آمریکا انداخته است.

حجت الاسلام احمدی گفت: تمام همت دشمن این است القا کند که همکاری با چین و روسیه تعامل برد و باخت است و چیزی عاید ایران نمی شود.

وی ضمن گرامیداشت ۶ بهمن سالروز حماسه مردم مازندران گفت: مردم ثابت کردند که هرگز مازندران و شهرستان نور جولانگاه منافقان دشمنان،سلطنت طلب ها و ضد انقلاب نخواهد بود.

امام جمعه شهرستان نور بیان کرد: راه اندازی سامانه ای در جهت شناسایی جوانان جویای کار و تحصیلکرده بسیار خوب است‌.