به گزارش برترین خبر ؛ علی شادمان با اشاره به اینکه  باید حق غیورمردان ایرانی که در هشت سال دفاع مقدس با چشمان باز روی مین ها رفتند و با گذشت و ایثارخود همه چیز را به ما بخشیدند ادا کنیم،اظهار کرد: پایه و اساس نظام مقدس جمهوری اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی برگرفته از قیام عاشورا بود و با درس گرفتن ازاین ماه پربرکت و نهضت عاشورا این مسیر تا متصل شدن به حکومت صاحب الزمان ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه 8 سال بی سابقه در تاریخ قدرت های جهانی با همه امکانات در مقابل یک انقلاب نوپا ایستادند، تصریح کرد: دشمن طی این مدت با تمام توان خود اعم از توان مالی ،عده و جنایت را به کاربست تا این اتقلاب را از پای دربیارورد غافل ازآنکه دراین سوی میدان زلالی شهادت و از خودگذشتگی رزمندگان ایران قرار داشت.

وی با اشاره به اینکه وجبی از خاک ایران به برکت عاشورا و رهنمودهای امام خمینی (ره) به دشمن داده نشد، خاطرنشان کرد: همه ما مدیون شهدایی هستیم  که از همه تعلقات و دارایی خودگذشتند و اکنون به همین خاطروظیفه بسیار سنگینی بر دوش بازماندگان است.

شادمان افزود: مواردی از غرور ملی و تاریخی یک ملت چند دهه بعد خودش را نشان می دهد که هنوز نتوانستیم عظمت 8 سال دفاع مقدس را درک کنیم .

فرماندار نوربا اشاره به غرور دینی و ملی رزمندگان بیان کرد: جنگ به گونه ای فکر و دانش نظامی را بالا برد که هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را سرنگون می کنیم.

شادمان ادامه داد: با توجه به اینکه اشتباهات در همه افراد و در همه دستگاه ها وجود دارد و دشمن در این کشور همه را در یک قالب و در یک جهت می بیند ان شاءالله همه ما که در راستای رهنمودهای رهبری حرکت کنیم تا شرمنده شهدا نشویم.