به گزارش برترین خبر،  در حاشیه این نمایشگاه توکلی شهردار نور ضمن حضور در غرفه تخصصی شهرستان نور ( شهرداریهای نور، رویان، ایزدشهر، چمستان، بلده) به همراه شهرداران رویان، ایزدشهر و بلده از غرفه های مستقر در نمایشگاه بازدید کردند.

مهدی توکلی شهردار در حاشیه این نمایشگاه گفت: جذب سرمایه گذار بخش مهمی از توسعه یک منطقه است و البته نیازمند نگاه ویژه و حمایتی مسئولین و دستگاه های مختلف است.

وی تصریح کرد: شهر نور دارای پتانسیل بسیار زیاد سواحل و پارک جنگلی است که بخشی از این ظرفیت ها دارای سرمایه گذار هستند و بخش اعظم آن خالی و بدون سرمایه گذار است.

شهردار نور افزود: برای سایر ظرفیت های شهر نور جهت توسعه هر جه بیشتر آن قسمت ها به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.

احمد توکلی فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه با تدبیر استاندار مازندران اقدام موثر و مفیدی در شناسایی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان صورت گرفته است، گفت: جذب سرمایه گذاران به صورت شفاف با حل و فصل چالش های سرمایه گذاری در هر منطقه استان به طور یقین حداکثر بهره وری و ثروت را ایجاد می کند.

فرماندار نور، با اشاره به اینکه پنجره واحد برای جذب سرمایه گذاران یک گام مهم در رسیدن به هدف مورد نظر است، تصریح کرد: امروز فرصت های سرمایه گذاری در بخش های کشاورزی، گردشگری و صنایع وابسته به کشاورزی و سازگار با محیط زیست استان در همه ابعاد شناسایی و به صورت بسته بندی شده آماده ارایه به سرمایه گذاران است.

وی با بیان اینکه شهرستان نور با مساحت ۲ هزار و ۶۷۵ کیلومتر مربع از لحاظ پهنه ای دومین شهرستان وسیع مازندران است، خاطرنشان کرد: وجود سه بخش، ۹ دهستان و پنج شهر به همراه مواهب طبیعی بی نظیر، دریا، ساحل، جلگه، جنگل و کوهستان شرایط را برای سرمایه گذاری در نور مهیا کرده است.

در این نمایشگاه نزدیک به ۴۵ غرفه فرصت‌ های سرمایه گذاری در بخش های گردشگری ، کشاورزی و صنایع دانش‌بنیان معرفی شده است.

مدیرمسئول: هادی جوزن