به گزارش برترین خبر ، حجت اسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نمازجمعه ۱۳ اسفند ماه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا،انجام واجبات و ترک محرمات و تبریک حلول ماه شعبان اظهار کرد: ماه شعبان یکی از ماه های برگزیده خدا است و برای پیوند با پیامبر گرامی باید فرصت های این ماه را غنیمت شمرد.

وی با اشاره به اینکه ماه شعبان ،ماه خودسازی و درک بیشتر ماه رمضان است، تصریح کرد: روزه گرفتن، صدقه و استغفار از برنامه های عبادی ماه شعبان است.

امام جمعه شهرستان نور ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه خاطرنشان کرد: پاسداران در حفظ دستاوردهای انقلاب در خط مبارزه با دشمن قرار دارند و جانبازان که سند زنده ایثار و فداکاری هستند.

حجت الاسلام احمدی افزود: آمریکای ها در طول دو قرن اخیر بیش از ۳۰۰ میلیون انسان را کشته و جنایت های دیگری هم در کارنامه خود دارد.

*تیم مذاکره کننده ایران مراقب شیطنت های آمریکا باشد

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: با توجه به اینکه آمریکایی ها به تعهدات خود عمل نکردند و از برجام خارج شدند تیم مذاکره کننده باید در مذاکرات پیش رو نهایت دقت را به عمل آورند چرا که شیطنت آمریکایی هنوز ادامه دارد.

امام جمعه شهرستان نورادامه داد: جنایت های عربستان در جنگ های نیابتی و ائتلافی که نسبت به یمن و کشورهای دیگر انجام داده را نمی توان نادیده گرفت چرا که او در جنایت جدید به دنبال عادی سازی روابط با اسرائیل و رو در رو کردن مردم با نظام است .

*کشف حجاب ها علنی شده است

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه در آستانه سال نو و سفرهای نوروزی قرار داریم،خاطرنشان کرد: متاسفانه بخشی از مسافران موازین دینی را رعایت نمی کنند و کشف حجاب در معابر و خودروها و بعضی از جایگاه هایی که باید رعایت کنند علنی شده و همین طور سگ گردانی که همچنان در حال افزایش است.

*جذب مشتری به چه قیمت

وی در ادامه با اشاره به اینکه رستوران ها برای جذب مشتری نباید به هر روشی متوسل شوند، ادامه داد: پخش موسیقی در رستوران ها که از رقص های دسته جمعی سر در آورده که در حقیقت نوعی ابتزال و انحراف از سوی دشمن است برای خدشه دار کردن اعتقاداتی که با آن انقلاب شده است.

*آلودگی صوتی مخل آسایش مردم شهر

امام جمعه شهرستان نور گفت: متاسفانه آلودگی صوتی در نیمه های شب بسیار آزار دهنده است و با توجه به اینکه نوعی ناهنجاری اجتماعی تلقی می شود چندین بار به نیروی انتظامی تذکر داده شد تا جلوی این افرادی که آسایش مردم را سلب می کنند گرفته شود.

حجت الاسلام احمدی در پایان خطبه های خود خواست تا در اعیاد و آیین های شادی چهره شهر غرق در زیبایی شود و مساجد هم حتما برنامه های جشن را در دستور کار خود قرار دهند.