به گزارش برترین خبر ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که متهم است پس از تیراندازی باعث مرگ یک نفر شده بود با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه دستگیر شد.

محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت:: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تیر اندازی در یکی از روستا‌های شهرستان کرمانشاه، گروهی از ماموران به منظور رسیدگی به موضوع سریعا وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که اعضای ۲ خانواده به علت اختلافات شخصی با هم درگیر شده و کار به تیراندازی کشیده که طی آن ۵ نفر از آن‌ها به همراه یک فرد رهگذر بود زخمی شده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: پس از انتقال مجروحین به بیمارستان، فرد رهگذر متاسفانه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می‌دهد. معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآور شد: با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری عوامل تیراندازی در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت و در نهایت با افزایش دامنه تحقیقات توانستند دو نفر از عوامل نزاع و تیراندازی را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی گفت: در بازجویی اولیه از متهمین دستگیر شده مشخص شد که عامل اصلی تیراندازی به همراه ۳ نفر دیگر که دچار جراحت شده بودند جهت مداوا در بیمارستان حضور دارند، از همین رو ماموران با مراجعه به یکی از مراکز درمانی.

وی را که جوانی ۳۰ ساله است به همراه سایر عوامل اصلی، دستگیر کردند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: متهم به پلیس آگاهی استان جهت انجام تحقیقات بیشتر و مشخص شدن علت اصلی وقوع تیراندازی‌ها منتقل شد.

منبع: برترین ها