سرهنگ اسدی در گفت وگو با برترین خبر با اشاره به منویات مقام معظم رهبری رهبری مبنی بر اینکه «خوب است رزمایش گسترده‌ای در کشور برای کمک به نیازمندان اتفاق بیفتد» اظهار کرد: با شروع شیوع ویروس کرونا مرحله اول کمک مومنانه در دستور کار قرار گرفت و اکنون مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در سه زمان عید قربان تا غدیر، دهه اول محرم ،دهه آخر صفربرنامه ریزی شده است.

وی تصریح کرد: در مرحله اول رزمایش دوم کمک مومنانه که از روز عید قربان شروع شده علاوه بر  ۳۴۰۰ بسته معیشتی شامل خشکبار،برنج، گوشت یا مرغ به ارزش تقریبی ۳۰۰ هزار تومان به نیازمندان از قبل شناسایی شده و چندین کارت هدیه هم جهت رفع آلام و درد و رنج تقدیم کادر درمانی شده است .

فرمانده سپاه شهرستان نورخاطرنشان کرد: در مرحله دوم رزمایش از ظرفیت موکب شهرستان جهت پخت متمرکزی با رعایت پروتکل بهداشتی در نورو چمستان به همراه کمک مومنانه و بسته های معیشتی استفاده می شود.

سرهنگ اسدی افزود: با کمک موکب شهرستان نورهرشب حدود ۵۰۰ پرس غذای گرم در نور وچمستان دردهه اول محرم پخت می شود و توسط فرماندهان پایگاه مقاومت تقدیم خانواده های نیازمند می شود.

وی با اشاره به مرحله سوم رزمایش که در دهه ی آخر صفرانجام می شود گفت: بر اساس هدف گذاری تعیین شده همانند مرحله اول در ماه صفر هم اجرای ماموریت می کنیم .

فرمانده سپاه شهرستان نوریادآورشد: علاوه بر جامعه هدف شناسایی شده و ۷۰ جانباز شهرستان و خانواده هایی که دچار بیماری کرونا شدند، دراین مرحله کمک کار کمیته امداد و بهزیستی با بسته های معیشتی و بهداشتی خواهیم بود.

سرهنگ اسدی ازهمکاری و تلاش همه مردم ولایت مدار و خیرین بزرگوار ،امام جمعه ،فرماندار و مسئولین خصوصا اصحاب رسانه که در فضای مجازی و جذب خیرین نقش به سزایی داشتند تشکر کرد.