۱۲۳۰ بسته در سراسر مازندران توزیع شد

به گزارش برترین خبر، اهدای بسته‌های معیشتی صبح امروز ۱۲ آذرماه با حضور حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران ، حجت‌الاسلام جباری امام جمعه شهرستان بهشهر ، مهدی نعمت‌اللهی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر ، فرماندهی انتظامی این شهرستان ، شهردار بهشهر و جمعی از مسئولان و مدیران اجرایی بقاع متبرکه در آستان مقدس فضل، فاضل و علاس(ع) بهشهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در این مراسم، با بیان اینکه طرح قرار دوازدهم به نام حضرت ولی عصر (عج) در دوازدهم هر ماه در استان اجرایی می‌شود، گفت: این طرح امروز در بقاع متبرکه شاخص استان اجرا و در همین راستا هزار و ۲۳۰ بسته معیشتی بین افراد کم‌برخوردار جامعه توزیع خواهد شد.

مهدی نعمت‌اللهی رئیس نیز در این مراسم با اشاره به توزیع ۲۵۵ بسته معیشتی در این شهرستان در راستای طرح قرار دوازدهم، بیان کرد: این بسته‌ها به هیات امنا بقاع متبرکه شهرستان بهشهر تحویل داده شد تا در قالب مراکز افق بین نیازمندان مجاور امامزادگان و بقاع متبرکه توزیع شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر ارزش هر بسته معیشتی را یک میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این طرح برای ماه‌های آینده هم تداوم خواهد داشت.