به گزارش برترین خبر،  حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا و ترک محرمات اظهار کرد: مراقبت از خانواده ها از صفات اهل تقوا است چرا که سلول اصلی جامعه را تشکیل می دهد و دشمن به دنبال عدم شکل گیری و متلاشی شدن خانواده ها است.

وی با اشاره به مهمترین جایگاه استحکام یک جامعه خانواده است، تصریح کرد: ازدواج، فرزندآوری،‌فرزند پروری،جایگاه زن، پدر و مادر در خانه، خانواده را می سازد.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: تشکیل خانواده در حقیقت برآورده نمودن نیازهای انسان (زیستی، عاطفی، ذهنی، معنوی) است.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه خانواده محل تزریق عاطفه است، افزود: وجود موانع زیاد در ازدواج باعث می شود تا جوانان به مشکلات زیادی برخورد کنند.

وی ادامه داد: رواج روابط آزاد از جمله کارهایی که خواسته دشمن است که تنوع طلبی،اختلالات روحی، بیماری های روانی،ناهنجاری های اجتماعی،تعطیلی شکوفایی و بروز استعدادها،تعطیلی حس مادری،فروپاشی خانواده از جمله عوارض آن است.

امام جمعه شهرستان نور گفت: همجنسگرایی، همجنسبازی، ترویج همجنسبازی از جمله مواردی بود که در سند ۲۰۳۰ آمده است.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال گرفتن ملیت ایرانی است، گفت: مدیران قوی در مدارس می توانند با تزریق اندیشه الهی و تفکر فاطمی به دانش آموزان کمک و جلوی خیلی از برنامه های دشمن را بگیرد.

وی بااشاره به اینکه فتنه اخیر با هدف تضعیف توان اجتماعی نظام بود، یادآور شد: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی، در این مورد برجسته سازی صورت نگرفت چراکه دشمن به دنبال تضعیف توان اجتماعی نظام بود.

 

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: ظهور شکاف نسلی، خشنونت علیه نیروهای حافظ اقتدار و گسل قومیتی و مذهبی از جمله کارهای حساب شده دشمن در فتنه اخیر بوده است.

وی تصریح کرد: هدف قرار دادن سلامتی رهبری اولین دروغ بزرگ تشکیل این فتنه بود.

امام جمعه شهرستان نور روز میلاد حضرت مسیح را به هموطنان ارامنه به ویژه خانواده های شهدای مسیحی و سالروز نهضت سوادآموزی را تبریک گفت.

گفتنی است میز خدمت و ملاقات عمومی ریاست و جمعی از کارکنان اداره راهداری و حمل نقل جاده ای شهرستان نور و رئیس پلیس راهور با نمازگزاران و شهروندان در مصلی بزرگ الغدیر جهت پاسخگویی و مشاوره در خصوص مشکلات این حوزه برگزار شد.