به گزارش برترین خبر مهندس توکلی با اشاره به جلسه ای که به همین منظور در استانداری مازندران برگزار شد اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده مبلغ ۳۲۰ میلیارد تومان اعتبار جهت کاهش مشکلات ترافیکی شهرستان برای ادامه و تکمیل پروژه محور نور_چمستان_آمل تصویب شده است.

فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه این مصوبه برای کاهش مشکلات ترافیکی و ادامه پروژه مذکور و اجرای عملیات احداث پل های ایزخورده، کشپل،عبدالده، آلشرود و رزک اخذ شده است گفت: با پیگیری های بعمل آمده قرارداد اجرای پل عبدالده از سوی اداره کل راه و شهرسازی با پیمانکار مربوطه منعقد گردید و در جلسه استان هم تاکید شد تا پیمانکار با تسریع در تجهیز کارگاه، بعد از ایام تعطیلات که ترافیک محور عادی می گردد، عملیات احداث پل عبدالده را آغاز نماید‌ و برنامه ریزی لازم را برای بهره برداری از آن تا پایان سال انجام دهد.

مهندس توکلی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتبار مصوب ، بازنگری و به روز رسانی برآوردهای اجرای عملیات مابقی پل ها در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی،قرار گرفته و تمام تلاشمان این است تا بتوانیم با تخصیص اعتبارات لازم، پروژه های به زمین مانده در سال‌های طولانی قبل را به اتمام برسانیم.

فرماندار نور تصریح کرد: برای ساماندهی ترافیک شهرهای ایزدشهر، نور و رویان هم به شهرداران دستور داده شد تا مطالعات طرح ترافیکی شهر را ظرف مدت ۴۵ روز تهیه نمایند تا ضمن بررسی در شورای ترافیک شهرستان ، پس از تصویب ، عملیات اجرایی را پیگیری تا مشکلات ترافیکی که در این ایام با کارشناسی راهور تعیین شد حل شود.

مهندس توکلی گفت: به هم شهرستانی های عزیز این اطمینان خاطر را خواهیم داد تا موضوعاتی که در طی سالهای سال پیگیری مجدانه نشد را بطور جدی پیگیری کنیم.

این مسئول اشاره کرد: پروژه توسعه راه های شهرستان با قوت و جدیت در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم این دغدغه بحق مردم منطقه را به نتیجه برسانیم.

مهندس توکلی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم عزیز میخواهیم تا با صبوری و رفتار ترافیکی صحیح و تسلط کافی بر اعصاب خود، الگویی مناسب برای مسافران نوروزی باشند تا با کمک هم شاهد روزهایی خوب در شهرستان زیبای نور باشیم.

روابط عمومی فرمانداری نور