به گزارش برترین خبر ، جلسه ستاد برگزاری رزمایش دوم کمک مومنامه پیش از ظهر امروز به ریاست علیرضا شریعت فرماندار و با حضور حجت السلام موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد و بخشداران مرکزی و سرخ رود و فرماندهی انتظامی و سپاه و سایر مدیران ادارات شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه ضمن قدردانی از مشارکت خیرین و مردم فهیم محمودآباد در برگزاری دور اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه گفت: متاسفانه کرونا اقتصاد بخش اعظمی از خانواده ها را نشانه گرفته و نیاز است با یاری یکدیگر در این شرایط سخت به کمک اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه برویم.

نماینده عالی دولت در محمودآباد وضعیت این شهرستان را بحرانی عنوان کرد و افزود: تمام ظرفیت بخش های ICU و CCU بیمارستان محمودآباد تکمیل شده و شهرستان آمل نیز ظرفیت پذیرش مبتلایان جدید را ندارد.

وی تصریح کرد: انتظار میرود در این شرایط بحرانی که با جان مردم مستقیماً درگیر است شهروندان در اجرای پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک اهتمام بیشتری داشته باشند.

علیرضا شریعت ضمن قدردانی از سعه صدر و همراهی بازاریان و کسبه و اصناف از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون گفت: به منظور نظارت بر اجرا و رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار ، اکیپ بازرسی در قالب هیاتی از مدیران ادارات شهرستان راه اندازی شده و همه روزه بازدید و سرکشی صورت خواهد گرفت.

همه باید سپاه را در اجرای رزمایش کمک مومنانه همراهی نمایند.

حجت السلام موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد اظهار کرد: مردم فهیم محمودآباد و سرخ رود در روزهای سخت و تنگ اقتصادی در کنار هم بودند و جلوه های زیبایی از سخاوت و همکاری را در اجرای مرحله اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه بودیم.

وی گفت: متاسفانه ویروس منحوس کرونا ضمن اینکه سلامت و حیات جامعه را نشانه گرفته است در حوزه اقتصادی معیشت مردم نیز در این وضعیت سخت و سخت تر شده است و برگزاری مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه به همت سپاه و ادارات و خیرین میتواند گوشه ای از مشکلات معیشتی مردم را حل کند.

سید داود موسوی با اشاره به اینکه سپاه متولی برگزاری این رزمایش است تصریح کرد: همه باید سپاه را در اجرای این رزمایش همراهی نمایند و انتظار میرود افراد نیک اندیش و نیکوکار بصورت جزیره ای و موازی با سپاه رفتار نکنند و کلیه آحاد جامعه کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل سپاه بدهند تا بصورت یکپارچه به افراد شناسایی شده از سوی سپاه اهدا شود.