به گزارش برترین خبر ، و به نقل از  روابط عمومی استانداری، مجید احمری، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی ساخت و تجهیز بیمارستان‌های کشور با احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در دفتر وی دیدار و گفت وگو کرد.

حسین زادگان در این دیدار با اشاره به اینکه مشکلی بابت تامین اعتبارات لازم جهت احداث بیمارستان رازی قائم شهر، امام خمینی تنکابن و بیمارستان آموزشی ماهفروجک ساری نداریم، خاطرنشان کرد: موانع پیمانکاران این پروژه ها برطرف می شود و تسهیلات در اختیار این افراد قرار می گیرد.

وی ادامه داد: اتمام این پروژه ها نقش حیاتی در ارائه خدمات درمانی به شهرهای تحت پوشش و جامعه هدف خواهد داشت.

مقام عالی دولت در مازندران، اظهار کرد: جذب اعتبارات لازم و تسریع در پیشرفت فیزیکی و اتمام پروژه ها، اولویت اصلی در اجرای پروژه های نیمه تمام بیمارستانی است.

حسین زادگان عنوان کرد: با تدبیر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و معاون رئیس جمهور بالغ بر۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه بیمارستان آموزشی ماهفروجک اختصاص داده شده است که انتظار می رود با توجه به موقعیت جغرافیایی این بیمارستان و تحت پوشش قرار دادن حدود یک میلیون نفر جمعیت هرچه زودتر مورد بهره برداری قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان یادآور شد: بیمارستان رازی قائم شهر و امام خمینی تنکابن با اختصاص ۴۰ و ۴۵ میلیارد تومان اعتبار و پیشرفت فیزیکی ۸۱ و ۷۹ درصد در حال اجرا است و می بایست تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.