به گزارش برترین خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حسن برزگر در گفت‌وگویی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل تاکنون در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته‌های تحصیلی و تبلت بین دانش‌آموزان کرده است.
وی افزود: در مرحله اول طرح مهر تحصیلی و از محل موقوفه ملک‌التجار تعداد ١۴ عدد تبلت دانش‌آموزی به ارزش ۵٣٠ میلیون ریال به دانش‌آموزان نیازمند اهدا شد.


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بابل خاطرنشان کرد: در مرحله دوم طرح مهر تحصیلی و از محل موقوفات مرحوم رحمانی تعداد ٣١ عدد تبلت دانش‌آموزی به ارزش یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران و معاون پرورشی اداره‌کل آموزش ‌و پرورش مازندران به دانش‌آموزان مدرسه رحمانی بابل اهدا شد.
برزگر تصریح کرد: همچنین یکی از متولیان موقوفات دو عدد تبلت در راستای اجرای نیت واقف به ارزش ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بین دانش‌آموزان نیازمند بابل توزیع کرده است.
وی عنوان کرد: تاکنون ۴۷ تبلت دانش‌آموزی به ارزش ۲ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال از محل عوائد موقوفات بین دانش‌آموزان بابلی توزیع شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابل در پایان گفت: از ابتدای آغاز سال تحصیلی تاکنون ۳۵۰ بسته تحصیلی نیز از محل موقوفات بابل خریداری و بین دانش‌آموزان کم‌برخوردار توزیع شده است.