به گزارش برترین خبر ، در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در پی ادامه تجمع تعدادی از نمایندگان در مقابل جایگاه هیات رئیسه برای برگزاری جلسه غیرعلنی، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، وعده داد هیات رئیسه با دعوت از وزیر اطلاعات و مسئولان دولتی مساله حادثه اخیر خوزستان و نیز موضوعات اقتصادی را بررسی خواهد کرد.

نایب رئیس مجلس گفت: هیات رئیسه مجلس جلسه ای را با وزارت اطلاعات، دولت و مراجع ذیصلاح برای بررسی مساله خوزستان و مسائل اقتصادی برگزار می کند و جمع‌بندی آن جلسه را روز یکشنبه در صحن علنی ارائه خواهد کرد.

به گزارش مهر، علیرغم وعده مسعود پزشکیان، فردین فرمند نماینده میانه مقابل جایگاه هیات رئیسه ایستاده و تعدادی از نمایندگان از جمله محمدرضا تابش و کاظم جلالی سعی دارند تا وی را قانع کنند که به صندلی خود بازگردد.

در ادامه و پس از رایزنی‌های نمایندگان خوزستان برای برگزاری جلسه غیرعلنی یکشنبه هفته آینده و همچنین پافشاری فردین فرمند نماینده مردم میانه برای تحصن مقابل جایگاه هیئت رئیسه، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس اعلام کرد: روز یکشنبه با حضور مسئولانی از دولت، جلسه غیرعلنی برای بررسی مشکلات خوزستان و مشکلات اقتصادی برگزار خواهد شد.

پس از این وعده پزشکیان، فردین فرمند و نمایندگان خوزستان به تجمع و تحصن یک ساعته خود پایان دادند.