به گزارش برترین خبر ، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برترین‌های مازندرانی چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور قدردانی کرد.
مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم امسال در حالی بصورت مجازی برگزار شد که مهدی تاج‌ور در رشته دعاخوانی و مجتبی کریمی در رشته اذان حائز رتبه نخست و خانم زهرا پورطهماسب در رشته قرائت تحقیق حائز رتبه پنجم شدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در آئینی از افتخارآفرینی نخبگان قرآنی مازندران در مسابقات کشوری قرآن کریم تجلیل به‌عمل آورد و گفت: حمایت از فعالان و نخبگان قرآنی استان ضرورت دارد و این انتظار می‌رود همه دستگاه‌های مرتبط نسبت به تجلیل از نخبگان قرآنی مازندران اقدام کنند.
حیدری‌جناسمی عنوان کرد: فعالان و نخبگان قرآنی مازندران در سطح کشور افتخارآفرینی کردند و انتظار می‌رود از این عزیزان قدردانی شایسته شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: ۱۷ مازندرانی امسال در مرحله کشوری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شرکت کردند ۳ نفر از آنها حائز رتبه‌های برتر شدند.