به گزارش برترین خبر ، در این مراسم که با حضور آیت اله محمدی لایینی ( نماینده ولی فقیه در مازندران )، سردار مسلمی ( فرمانده سپاه کربلا استان )، سردار میرزایی ( فرمانده نیروی انتظامی استان)، دکتر حسن رنگرز ( مدیرکل ورزش و جوانان استان)، دکتر ییلاقی ( معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان)، دکتر بابایی کارنامی ( نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی) و سرهنگ افشار ( مسول بسیج ورزشکاران استان ) از قهرمانان، مربیان و داوران استان که مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی حاضر به برگزاری رقابت نشدند تجلیل بعمل آمد.

لازم به ذکر است در مراسم تجلیل که از بیست نفر از برگزیدگان استان انجام شد، دکتر محمودرضا نصیرلو، داور بین المللی فوتسال کشور، که از قضاوت بازی رژیم اشغالگر قدس در مسابقات جام جهانی دانشجویان در کشور برزیل امتناع کرده بود نیز تجلیل گردید.

گفتنی است محمودرضا نصیرلو هم اکنون رئیس هئیت فوتبال شهرستان تنکابن بوده و عناوینی چون عضویت در مجمع هیئت فوتبال استان مازندران، ریاست انجمن فوتبال دانشگاه‌های پیام نور کشور، مدیر تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال کشور را در سوابق کاری خود داشته است. وی همچنین داور نمونه کشور در سال ۹۷ و قضاوت مسابقه فینال فوتسال جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۲ را نیز در کارنامه دارد.