به گزارش برترین خبر ،اسحق تونی شهردارایزدشهرضمن گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای کربلا و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد:دلاورمردان و شیرزنان ایرانی توانستند با دفاع خود امنیت را به ارمغان بیاورند.

وی تصریح کرد: هفتم مهر ماه روز آتش نشانی در تقویم به ثبت رسیده است ، آتش نشانانی که جان خود را به خطر می اندازند تا خطر را از جامعه و افراد دور کنند.

شهردار ایزدشهر خاطرنشان کرد:  آتش نشانان خوب، کاربلد و توانمند شهرداری و خدمات ایمنی ایزدشهر با مدیر توانمند به طور منظم و برنامه ریزی های درست ، روزانه تمام فعالیتهای ورزشی که یک اتش نشان نمونه باید انجام دهد را در شهرداری ایزدشهر انجام می دهند.

تونی با اشاره به اینکه این آتش نشان های فعال به صورت هفتگی مسابقات و تمرین ها را انجام می دهند،خاطرنشان کرد: تمرینات مداوم و آمادگی همیشگی نیروهای اتش نشانی شهرداری ایزدشهرباعث شده تا در مسابقات کشوری و استانی مقام های برتر را کسب کنند.

وی ادامه داد: تیم آتش نشانی شهرداری ایزدشهر در مسابقات هوگام جزو ۶ تیم برتر استان شناخته شدند .

*آتش نشانان ایزدشهری هیچ گاه اخلاق مداری را فراموش نمی کنند

شهردار ایزدشهر بیان کرد: نیروهای خدمات ایمنی آتش نشانی شهرداری ایزدشهردر مسابقات هیچ گاه اخلاق مداری را فراموش نمی کنند وموفق به دریافت جام اخلاق می شوند.

تونی با اشاره به شهرداری ایزدشهر از سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است، یادآورشد: ثبات مدیریت در آتش نشانی ایزدشهر باعث شد تا برنامه ها روز به روز بهتر شود.

وی با اشاره به اینکه صنعت گردشگری بزرگترین صنعت دنیا است ، گفت: در منطقه ای زندگی می کنیم که وابسته به گردشگر و توریسم است و با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر ماست ،اما جز شهرهای موفق کشور هستیم که با  جمعیت ۷۵۰۰ نفری ، ۴ هزار تخت اقامتی داریم که کمتر شهری در کشور این  شرایط  را دارد .

شهردار ایزدشهرافزود: نمای زیبا ، سیمای بصری شهر،مواهب طبیعی چون رودخانه، جنگل و دریا باعث جذب سرمایه گذار در این شهرشده است.

تونی بیان کرد: امیدواریم مدیریت کلان  کشور، قانون جامع مدیریت شهری را در نظر بگیرند تا شهرداری ها بتوانند با آن طرح مشکلاتی که در مسیر توسعه شهرها وجود دارد را برطرف کنند .

وی یادآورشد: شهرداری ایزدشهراز سال ۱۳۹۲ تا کنون امکاناتی چون تجهیزات ترافیکی ، نصب دستگاه اکسیژن و غیره را فراهم کرده است.

*تیم آتش نشانی شهرداری ایزدشهر همیشه آماده است

حسین غلامی مسئول واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهر نیز در گفت وگو با خبرنگار برترین خبر اظهار کرد: هفتم مهرماه برای تقدیر از رشادت‌های آتش نشانان که به عنوان روز ملی آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده است و من این روز را خدمت همکاران زحمت کش در واحد آتش نشانی تبریک و از شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهرایزدشهرتشکر می کنم

وی تصریح کرد: آتش نشانی ایزدشهر دارای ۱۵ پرسنل که  آقایان محمدمهدی حسین پور، غلامرضا حسین پور و افشین خاکپور۳ نیروی اپراتوروآقایان  صادق بتوان، مانی خاکپور، خلیل غلامی، صابر توسلی ، قربانعلی شجاعی، شعبانعلی رفیعی، امیر رفیعی ، سید محمد حسینی ، فرامرز خاکپور، مصطفی محمدی، داریوش مفیدی فر ، سیف الله رنجبر  ۱۲ نیروی عملیاتی این واحد مشغول به خدمت رسانی هستند.

مسئول واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهربا اشاره به ۱۵۸ مورد عملیات در سال ۹۸ خاطرنشان کرد: در سال ۹۸  از ۱۵۸ عملیات ۵۵ مورد اطفا حریق و ۱۰۳ مورد امداد و نجات  بوده است که در مقایسه با شش ماهه اول سال ۹۹ این واحد ۹۱ عملیات که ۴۵ مورد اطفای حریق و ۴۶ مورد امداد و نجات بوده است.

غلامی خاطرنشان کرد: نیروهای واحد اتش نشانی ،برای  حفظ آمادگی لازم  براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ، در انجام هر گونه عملیات ارتفاعات کم (اطفا حریق در خانه های ویلایی) وارتفاعات بالا (برج ها) تمرینات روزانه و ورزشهای بدنسازی را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه آمادگی همیشگی نیروهای اتش نشانی شهرداری ایزدشهر باعث کسب مقام های مختلف طی سال های متمادی شده است، افزود: تیم اتش نشانی ایزدشهردر سال ۸۹  مسابقات شهرهای ساحلی استان مازندران که به میزبانی ایزدشهر برگزار شد توانست مقام سوم را کسب کند. و همچنین در سال ۹۲ ایزدشهر به عنوان میزبان مازندران و با شرکت دو تیم از ایزدشهر موفق به کسب مقام های سوم و پنجم استان شد.

مسئول واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهر ادامه داد: نیروهای آتش نشانی شهرداری ایزدشهر توانستند مقام سوم در مسابقات استانی ساری و ۲۲  در استان یزد و ۸ در مسابقات کشوری ساوه، دوم تیمی و دوم و چهارم انفرادی استان در تنکابن را کسب کنند.

غلامی افزود: از بین ۱۰ آتش نشان برتر استان ، ۴ آتش‌نشان از نیروهای واحد اتش‌نشانی شهرداری ایزدشهرو ۶ آتش نشان این واحد نیز جزو ۱۳ اتش نشان برتر استان در رده بندی قرار گرفتند.
وی بیان کرد: تیم اتش نشانی شهرداری ایزدشهر در مسابقات هوگام توانست جز ۶ تیم تیم برترمازندران قرار بگیرد و همچنین موفق به کسب جایزه اخلاق نیز شده است.

مسئول واحد خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ایزدشهردر خصوص نحوه محاسبه  دریافت نشان آتش نشانی گفت: درجه شهرداری ، سابقه سنواتی فرد ، مدرک تحصیلی ،مدارک بین المللی و یا ایثارگری یک درجه به تعداد امتیازفرد اضافه شده و موفق به دریافت این نشان می شود.

 

به گزارش برترین خبر ، در این مراسم، مسابقه عملیاتی-ورزشی پرسنل واحد خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری ایزدشهر نیز برای نخستین بار برگزار و از نفرات اول تا سوم تجلیل شد.

 همچنین طی این مراسم از حسین غلامی ،مسئول آتش نشانی به عنوان کارمند نمونه شهرداری سال ۹۹ و آتش‌نشانان نمونه شهرداری ایزدشهر تجلیل به عمل آمد

 به مناسبت هفته دفاع مقدس از ایثارگران مشغول به کار در شهرداری نیز تجلیل شد.

در پایان آتش‌نشانان واحد خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری با اهدای گل به مهندس تونی، انتخاب وی به عنوان مدیر برتر استان و شهرستان را تبریک گفتند