به گزارش برترین خبر ، علی اکبر ترخان مدیر توزیع برق شهرستان نور ضمن گرامیداشت هفته دولت و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)  اظهار کرد: پروژه های هفته دولت شهرستان نور  شامل نصب ترانس، برطرف کردن ضعف ولتاژ، تبدیل سیم به کابل، چاه‌های محوری و تأمین برق متقاضیان جدید است.

وی تصریح کرد: : پروژه تعویض سیم به کابل  روستای تسبیح کلا به طول و متراژ ۳ هزار و ۷۰۰ متر با همکاری و مشارکت دهیاری و شورای اسلامی این روستا با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان پایان و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

مدیر توزیع برق شهرستان نورخاطرنشان کرد: پروژه‌های هفته دولت در مجموع ۱۷ هزار متر کابل خود نگه دار( تعویض سیم به کابل) و نصب ۱۰ دستگاه ترانس و دیگر پروژه‌ها است که حدود ۳ میلیارد تومان هزینه شده است.

علی شادمان فرماندار نورضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنراظهار کرد: انرژی بسیار مهم است و امروزه همه سیستم های ارتباطی ، نیازهای خانگی ، به جریان افتادن چرخ تولید ، صنعت و غیره هرکدام به نحوی به اقدامات و خدمات برق رسانی متصل است.

فرماندار شهرستان نور از مهندس ترخان مدیر شبکه توزیع برق شهرستان نورو همکارانش که در شرایط آب و هوایی متفاوت (سرما و گرما) تابستان و زمستان به مردم خدمت می کنند تشکر کرد.

وی با بیان اینکه دولت در شرایط بسیارسخت مالی قراردارد،افزود: از این شرایط سخت عبور خواهیم کرد اما ملتی در تاریخ خود پرافتخار مانده که در برابر فشار ها مقاومت کرد و سرافرازی و سربلندی خود را بدست خواهدآورد و قطعا خفتی که برای آمریکایی‌ها به وجود آمده دوچندان خواهد شد و سربلندی برای ملت با فرهنگی است که روی آرمان‌هایش پا فشاری می‌کند.