به گزارش برترین خبر ، حسینی پور، استاندار مازندران گفت: ۶۵۰ واحد اقامتی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری در طول یک سال گذشته در استان به بهره برداری رسیده است. ‎

او افزود: علیرغم وجود تحریم‌های ظالمانه توانستیم ۶ قرارداد سرمایه گذاری خارجی را در یک سال گذشته در تولید انواع محصولات غذایی و تولید محصولات کیف و کفش در استان شاهد باشیم.

حسینی پور گفت: ما در استان مازندران توانستیم اولین فاینانس دولت سیزدهم را در حوزه بازسازی و تقویت شبکه توزیع برق استان و بازسازی و تقویت سیستم آب و فاضلاب استان را با کشور چین رقم بزنیم که اقدام بزرگی در این حوزه صورت گرفته است.

او افزود: متاسفانه مازندران یکی از مراکزی است که مورد طمع مفسدین بوده و هنوز هم هست؛ یکی از موضوعات مهمی که به طور جدی در این دولت مورد توجه است و اقدامات آن آغاز شده مبارزه با فساد است.

حسینی پور با بیان اینکه یکی از گلایه‌های سرمایه گذاران این بود که برای ادامه کار نمی‌توانستند به سهولت مجوز‌های لازم را اخذ کنند و امنیت سرمایه‌گذاری نداشتند، گفت: اکنون برای صدور مجوز‌ها اتاق شیشه‌ای ایجاد کرده‌ایم تا صدور مجوز‌ها در یک جا متمرکز شود و سرمایه‌گذار با چند جا ارتباط نداشته باشد.

او افزود: همه این موارد نیز الکترونیکی و سیستمی شده است و هیچ ارتباط انسانی وجود ندارد لذا در این ۶ ماه به لحاظ سیستمی اتفاقات خوبی در خصوص مقوله مبارزه با فساد در استان افتاده است که ماحصل آن در آینده نزدیک رونمایی می‌شود.