به گزارش  برترین خبر ، روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی در مراسم افتتاحیه طرح نشاط معنوی در سالن اجتماعات شهید نوریان آستان مقدس امامزاده عباس(ع) ساری، اظهار کرد: طرح نشاط معنوی یکی از طرح های فرهنگی و مناسبتی به شمار می رود که همه ساله در ایام تابستان در جوار بقاع متبرکه برگزار می شود تا دانش آموزان، نوجوانان و جوانان در فضای معنوی بقاع متبرکه از کلاس های فرهنگی و آموزشی بهره مند شوند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: امروز گناه کردن و انحراف در جامعه عادی‌سازی شده قبلا اگر بحث طلاق مطرح می‌شد چندش‌آور بود ولی باتوجه به هیاهو دشمنان در فضای مجازی و بحث فرهنگی متاسفانه برخی از خانواده‌ها جشن طلاق برگزار می‌کنند که جای تاسف دارد و در این زمینه وظیفه خانواده ها سنگین است تا آموزش لازم در سنین جوانی داده شود.
حیدری با بیان اینکه بزرگترین فقر جامعه این است که اخلاق حاکم نباشد، افزود: امروز با از بین رفتن عاطفه و همدلی متاسفانه استقبال کننده تهاجمات دشمن شدیم که باید مراقب باشیم غبار همه جا را فرا نگیرد.
مدیرکل اوقاف و امرو خیریه مازندران با اشاره به اینکه بهترین جلسات تربیت فرزندان در مکتب و سیره اهل بیت است، اضافه کرد: اینکه تربیت فرزندان در محیط امامزاده باشد مطمئنا فرزندان در آسایش فکری بسر خواهند برد.
این مسؤول با اعلام اینکه بهترین پناهگاه امروز برای خانواده‌‌ها و نوجوانان کلاس‌های تربیتی است، تصریح کرد: متاسفانه در سایه هجمه‌های گسترده فرهنگی کمتر به این مهم توجه می‌شود.
وی با تاکید بر ضرورت توجه به تربیت اسلامی و آداب دینی فرزندان، خاطرنشان کرد: موضوع مهم اینکه این مهم باید با برنامه‌های متنوعی همراه با اردوهای خوب باشد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه امامزاده عباس(ع) ساری از مراکز فرهنگی بوده که پایلوت‌های خوب فرهنگی در کشور تبدیل خواهد شد، اظهار کرد: این مکان فرهنگی پربیننده ترین شبکه مجازی را داراست که این توقع را از مربیان داریم که جلسات قرآنی خسته‌کننده نباشد و باتوجه به هیاهو و تهاجمات حاکم در جامعه، متنوع و همراه با جذابیت باشد.
حیدری یادآور شد: امامزاده عباس(ع) از امامزاده‌های بسیار شاخص سطح کشور است که امیدواریم برگزاری برنامه‌های متنوع در این مکان فرهنگی تداوم یابد.