به گزارش برترین خبر ، حجت الاسلام قنبر علی احمدی امام جمعه شهرستان نور در خطبه های نماز جمعه ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوا انجام واجبات و ترک محرمات اظهار کرد: آگاهی به زمان و حوادث ایام از اصول تقوا است، بعضی از ایام سختی ها را به دنبال دارد بنابراین انسان باید از میان سختی ها خود را به خدا نزدیک کند.

وی تصریح کرد: صبر یعنی اندیشیدن برای برون رفت از مشکلات است.

حجت الاسلام احمدی با تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح به همه ارامنه و مسیحیان خاطر نشان کرد: عیسی مسیح پیامبر صلح و دوستی و رستگاری از گناه و ظلم و ستم و رهایی مظلوم از دست ظالم بود.

امام جمعه شهرستان نور افزود: حضرت مسیح راه نجات و رستگاری را ایمان میداند و با معجزات خود برای نجات بشریت آمده است.

وی گفت: ‌زنده کردن مردگان، درمان بیماری های لاعلاج به اذن خدا در سایه روح قدسی آن بوده است و مهمترین بیماری عصر ما ظلم و ستم نسبت به بشریت است و آن هایی که از حضرت مسیح دم می زنند و مذهب مسیح را یدک می کشند باید به دنبال صلح و آرامش و امنیت باشند.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: حاکمان دنیای غرب به هیچ مکتب حیات بخش الهی معتقد نیستند.

امام جمعه شهرستان نور با اشاره به دهه بصیرت و حماسه ۹ دی ماه ادامه داد: دنیای اسلام همیشه گرفتار فتنه بود و انحراف از مسیر امامت و ولایت امیرالمؤمنین علی(ع) بزرگترین فتنه بر عالم اسلام بود که باعث جنگ و خونریزی و درگیری بین مسلمین شد.

وی افزود: فتنه گران در هر عصر و زمانی برای اینکه بتوانند به اهداف خود برسند درگیری ملت ها را به وجود آوردند و تا کنون هم جنایت ها ادامه دارد اما با هوشیاری ملت بزرگ ایران که گوش به فرمان امام بصیر بودند فتنه ها خنثی شدند و یکی از آن ها فتنه ۸۸ بود.

حجت الاسلام احمدی بیان کرد: یکی از کارهای دشمن در موضوع فتنه، زمان انتخابات است، چرا که در انتخابات همه مردم با فکر و اندیشه های مختلف به صحنه می آیند و دشمن به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود است.

امام جمعه شهرستان نور افزود: کار اصلی فتنه گران براندازی یا تغییر نظام است و مرکز فرماندهی هم دنیای استکباری و غرب است.

وی گفت: با میدان داری امام بصیر و هوشیاری سلاله زهرای اطهر و دیدبانی شخصیت باتجربه و فرمانده ارشد در عرصه میدان فرهنگ و سیاست امام خامنه ای ملت عزیز به صحنه آمد و در روز ۹ دی تمام توطئه فتنه گران را خنثی و نقشه های شوم ان ها را به زباله دان فرستاند.

حجت الاسلام احمدی افزود: در دهه بصیرت و شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در مساجد و محافل عمومی برنامه های مختلف را در دستور کار داشته باشید.

امام جمعه شهرستان نور خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در شهرستان نور و عملیات ظفر کشفیات خوبی داشتند که آن را به نمایش گذاشتند و با وجود آسیب های اجتماعی در این شهرستان باید تلاش های بیشتری داشته باشند.