به گزارش برترین خبر،  در این دیدار ۲ساعته که امروز با حضور استاندار مازندران در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، دکتر مخبر با اشاره به ظرفیت های پایدار مازندران در مسیر توسعه گفت : دولت سیزدهم تلاش دارد تا از قابلیت های مهم مازندران در حوزه های مختلف بهره برداری کند.

معاون اول رئیس جمهور مازندران را استانی با ظرفیت نخبگانی توانمند و استعدادهای سرشار دانست وافزود: جوانان ونخبگان مازندران برای شتاب بخشی به روند توسعه این استان وارد عمل شوند.

دکتر مخبر با اشاره به نظام مسائل مازندران بویژه در حوزه کشاورزی و گردشگری خاطر نشان کرد: دولت برای توسعه کشاورزی و زیر ساخت های گردشگری مازندران عزم قاطع دارد.

وی با اشاره مصوبات سفر رئیس جمهور به مازندران و تصویب ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار افزود: این اعتبار درچارچوب برنامه قوی اقتصادی، عمرانی و فرهنگی بصورت سنواتی هزینه خواهد شد.

آنگاه مهندس علیپور رئیس مجمع نمایندگان مازندران با تشریح کمبودها و نیازهای این استان خواستار برنامه ریزی دقیق دولت برای حل چالش های اساسی این استان شد.

وی با اشاره به روند مثبت همگرایی مسئولان مازندران اظهار امیدواری کرد با پشتیبانی دولت زیرساخت‌های زیربنایی و خدماتی این استان در بخش های گوناگون ارتقا یابد.

در ادامه هریک از اعضای مجمع نمایندگان مازندران در گزارشی از مشکلات و پیشرفت پروژه ها و طرح های توسعه حوزه انتخابیه خود، پیشنهادها و برنامه های اصلاحی برای برون رفت از تنگناهای مربوطه را ارائه کردند.