به گزارش برترین خبر، بیژن پولادی بخشدار چمستان در گفت وگو با خبرنگار برترین خبر با اشاره به اینکه خدمت باید برای مردم باید صادقانه و در راستای توسعه صورت بگیرد،اظهار کرد: در دیدارهای جدا گانه شهروندان سعی شد ضمن گوش دادن به مشکلات، دستورات لازم جهت پیگیری مسائل مطرح شده صادر شد.

وی تصریح کرد: بازدیدی از درمانگاه خصوصی پیامبر اعظم (ص) چمستان صورت گرفت، هماهنگی های لازم با سرمایه گذار جهت ایجاد مرکز تخصصی پرتو درمانی غرب مازندران و همچنین برای خرید دستگاه opg(عکس برداری فک، دندان،صورت ) و دستگاه رادیولوژی نیز صورت گرفته شد.

بخشدار چمستان نیز از شهرک گلخانه ای دارکلا نیز بازدیدی به عمل آورد و در حاشیه این هماهنگی های لازم با معاونت عمرانی استانداری در جهت اختصاص اعتبار برای احداث دیوار حائل مسیر گلخانه های مستقر و قسمت رانشی مسیر سنگتاب_کنسپا نیز انجام شد.

پولادی ادامه داد: هماهنگی ها جهت تسهیل در صدور پروانه بهره برداری گلخانه داران با معاون باغبانی وزیر کشاورزی نیز انجام شد.

بخشدار چمستان با اشاره به اینکه به همراه فرماندار شهرستان نور از پروژه آسفالت روستای رئیس کلای لاویج و مجموعه های گردشگری خانه کشتی در حال احداث لاویج بازدید صورت گرفت، افزود: در این بازدید هماهنگی لازم با خیرین جهت تکمیل پروژه خانه کشتی لاویج و اقدامات لازم برای بخش خدمات دهیاری های دهستان لاویج از جمله خرید ماشین زباله نیز به عمل آمده است.

وی یادآور شد: از دانشگاه پیام نور چمستان بازدید به عمل آمد و قول همکاری شهرداری در جهت کمک برای محوطه سازی دانشگاه نیز داده شده است.

پولادی همچنین از شهرک صنعتی کرداباد برای احصا مشکلات و فرصت های موجود برنامه ریزی جهت تسهیل و رفع موانع تولید بازید کرد.

خبرنگار: زینب تذکاری سالم