خبرنگار و عکاس برترین خبر، زینب تذکاری سالم

به گزارش برترین خبر ، الهه طالبی بخشدار بلده در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار برترین خبر در تشریح پروژه های هفته دولت بخش بلده گفت: اطلاع رسانی دستاوردها و خدمات دولت باعث امیدواری مردم و اعتماد آنان به آینده کشور می شود چرا که این خدمات که نشان دهنده کارآمدی جمهوری اسلامی است و باید در جامعه منعکس شود تا فضای امید بیش از پیش در جامعه حاکم شود.

وی انعکاس خدمات دولت را انعکاس برکات و عملکرد انقلاب و نظام بیان کرد.

بخشدار بلده تصریح کرد: پروژه آسفالت روستای تیرستاق به طول ۷۰۰ متر با اعتبار بالغ بر ۱ میلیارد تومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور و دهیاری روستا انجام و در هفته دولت به بهره برداری رسید.

طالبی از پروژه سیم به کابل روستاهای بخش بلده به مبلغ ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد که شامل روستاهای ولاشید، تاکر، ایل، پیل، چل، اوزکلا، یاسل، ایوا، یالرود می شود.

وی از دیگر پروژه های افتتاحی هفته دولت را پروژه چمن مصنوعی شهید ناطق بلده با اعتبار ۲۷۰ میلیون تومان به صورت مشارکتی در قالب طرح شهید سلیمانی توسط اداره کل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد.

بخشدار بلده ادامه داد: پروژه سالن ورزشی چند منظوره بلده با اعتباری بالغ بر ۴میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سال ۹۱ شروع شده بود که خوشبختانه در دولت سیزدهم به افتتاح و بهره برداری رسید.

طالبی گفت: پروژه دیدار حفاظتی با اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از محل تامین اعتبار حوادثی و پروژه چمن مصنوعی شهر بلده با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان توسط شهرداری انجام و به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح پروژه پل ارتباطی روستای یالرود به روستاهای حطر و ورزرن با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات مدیریت بحران استان مازندران توسط بسیج سازندگی سپاه خبر داد.

بخشدار بلده در ادامه افزود: تکمیل و بازسازی انهار سردهنه کشاورزی با اعتبار بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات مدیریت بحران استان مازندران توسط بسیج سازندگی سپاه نیز انجام و به بهره برداری رسید.

طالبی گفت: پروژه آسفالت روستای پیل به طول ۱۸۰۰ متر با اعتبار ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نور انجام و به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح سایت تلفن همراه روستای نیکنامده و کام هریک به مبلغ ۵میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران خبر داد.

بخشدار بلده گفت: ساختمان هواشناسی بلده با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات حوادثی احداث افتتاح شد