خبرنگار و عکاس برترین خبر، زینب تذکاری سالم 

به گزارش برترین خبر؛ بیژن پولادی نماینده عالی دولت در شهرستان نور با اشاره به اهمیت تولید گفت: متاسفانه امر تولید جایگاه واقعی خود را از دست داده که زنگ خطری است.

وی با بیان اینکه در جغرافیای شهرستان نور مضاعف بر توانمان به تولید کننده ها کمک خواهیم کرد، افزود: در خصوص مشکل سرمایه در گردش به دلیل اوقافی بودن شهرک صنعتی بزودی جلسه ای با اوقاف کشور جهت برون رفت از چالش های موجود برگزار خواهیم  کرد.

فرماندار شهرستان نور از مدیران ادارات خواست تا همکاری کامل را با تولید کننده داشته باشند و نگاه بعضا سلیقه ای برخی از کارشناسان ادارات باید تغییر کند تا تولید کننده در بروکراسی اداری معطل نشود.

کامیار شجاعی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: این شرکت دارویی با مدیریت پدرم و همکاری دو من و برادرم در حال فعالیت است.

وی با اشاره به کمبود نیروی کار ادامه داد: این شرکت دارویی تولید کننده انواع ضدعفونی و شوینده است که با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان در دو طبقه با اشتغالزایی ۱۸ نفر فعالیت دارد و در صورت وجود نیروی کار تا ۳۰ نفر را نیاز دارد.

این تولید کننده با اشاره به دریافت تسهیلات در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ جمعا به مبلغ بیش از ۶ میلیارد تومان از بانک توسعه و تعاون گفت: از فرماندار شهرستان نور میخواهیم دست تولید کننده ها را بگیرند و حمایتمان کنند تا شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر این صنعت باشیم.