به گزارش برترین خبر ، علی بابائی کارنامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مقام معظم رهبری به دلیل ابلاغ سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی در تذکری گفت: ولنگاری بازار در زمینه قیمت کالاها و گرانی‌های اخیر ناشی از نظارت ناقص وزارتخانه‌های صمت، اقتصاد و سازمان تعزیرات را برنمی‌تابیم.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس در ادامه تذکرش از وزیر مربوطه خواست که پروژه احداث سد فینسک را کاملا متوقف کند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تذکری به وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار پرداخت مطالبات کادر درمان و پزشکان تمام وقت و پاره وقت و تعیین تکلیف استخدام پرستاران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و همچنین رسیدگی به بهورزان شد.

وی در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: چرا ظرفیت قانونی در جهت ارتقاء مدارس غیردولتی از جمله توجه به نیروی انسانی آنها به کار گرفته نمی‌شود.

بابایی کارنامی ضمن تذکر به وزیر خارجه به دلیل توجه به اقتدار و شأن ملت ایران و رعایت اجرای دقیق قانون اقدام متقابل ادامه داد: اشتباه سال گذشته کمیسیون تلفیق مجدداً در سال جاری تکرار شد، تدوین جداولی که به دولت فرستاده شده مورد تأیید مجلس شورای اسلامی نیست و درخواست دارم این اشتباه در سال‌های بعدی و تدوین قوانین انجام داده نشود.

نماینده مردم ساری در مجلس در پایان تأکید کرد: درخواست دارم مجلس شورای اسلامی نشستی برگزار کند و بین نظارت و دخالت نمایندگان تفکیک قائل شود تا فرمایشات مقام معظم رهبری بر روی زمین باقی نماند و شأن مجلس حفظ گردد تا برخی افراد از نظارت عالمانه مجلس نترسند و سوء استفاده نکنند.