به گزارش برترین خبر ، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی در دربی پایتخت از سمت خود استعفا کرد و گفت با این بدنه مدیریت دیگر حاضر نیست سرمربی استقلال باشد.

استقلال که با استراماچونی به توافق کامل رسیده هنوز مجوز بازگشت او را از وزارت ورزش نگرفته است چرا که طبق قانون سازمان لیگ مربی خارجی و بازیکن خارجی نمی تواند به تیم های ایرانی بیاید و قرارداد امضا کند. حال باید استقلال ببیند در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان اسیا با چه مربی پیش می رود؟ ایا نامجو مطلق گزینه مناسبی برای چهار بازی باقیمانده است و می تواند با بازیکنان کار کند و نتیجه دلخواه را بگیرد؟

با گذشت ۳ روز از فینال جام حذفی، مجیدی هنوز استعفای خود را به صورت کتبی ارائه نداده است و به همین دلیل باشگاه استقلال در نامه‌هایی که طی دو مرحله برای او ارسال کرده، خواستار مشخص شدن تکلیف باشگاه شده است.

باشگاه استقلال در این نامه از مجیدی خواسته تکلیف خودش و باشگاه را مشخص کند و اگر هنوز سرمربی تیم است، به باشگاه و محل تمرین تیم آمده و کارش را دنبال کند و اگر سرمربی نیست، استعفای خود را به صورت کتبی ارائه دهد.

البته فرهاد مجیدی به طور قطع با این مدیریت به استقلال برنمیگردد چرا که خودش به خوبی می داند که یکی دیگر از گزینه های مربیگری در باشگاه استقلال الکس نوری است که می‌خواهد با فریدون زندی به ایران بیاید البته در صورتی که سعادتمند بتواند با او به توافق کامل دو ساله برسد در غیر این صورت و عدم بازگشت استراماچونی مشخص نیست چه گزینه ای به جمع این تیم اضافه خواهد شد.