به گزارش برترین خبر ، به نقل از روابط عمومی استانداری ،احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از جامعه ما به نوعی مستقیما با تامین اجتماعی سروکار دارد و شرایط اقتصادی، اجتماعی جامعه در دهه های مختلف تغییرات و نوسانات مختلفی را در پی داشته است، خاطرنشان کرد: بهبود شرایط امروز کشور با توجه به تحریم ها و فشارهای ظالمانه استکبار جهانی و عبور از برخی مشکلات و تنگناها نیازمند همراهی مردم، نظام و دولت و تعامل و همراهی همه بخش های جامعه است.

استاندار، بر ضرورت توجه بیش از پیش به مشکلات بازنشستگان تاکید کرد و اظهار داشت: تغییرات اقتصادی موجب فشار به حقوق بگیران ثابت و بازنشستگان می گردد، چرا که کمتر در وضعیت معیشتی و حقوقی این افراد در سال های اخیر تغییراتی ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: علیرغم افزایش مشکلات اقتصادی، بازنشستگان بویژه جامعه بزرگ تامین اجتماعی، انسان های نجیبی هستند و بخش مهمی از امنیت و آرامش اجتماعی را مرهون مدیران دیروز و بازنشستگان امروز می باشیم.

مقام عالی دولت در مازندران، تاکید کرد: تکریم این عزیزان و پیگیری مشکلات و مسایل آنان به عنوان یکی از ارزشمندترین اقشار جامعه وظیفه مدیران است و بنده خود را حامی بازنشستگان عزیز می دانم و بر این باورم که برای پیشبرد امور آنان باید همه مدیران مسئول پای کار بیایند.

در این جلسه که محمودی، مدیرکل تامین اجتماعی، اصغری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خورشیدی، مدیریت درمان تامین اجتماعی و دریا بیگی، رییس کانون کارگران بازنشسته تامین اجتماعی حضور داشتند، از چند تن از بازنشستگان تامین اجتماعی و تشکل های بازنشستگی به نمایندگی جامعه بزرگ بازنشستگان این حوزه به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با حضور استاندار مازندران و اهداء لوح سپاس تجلیل شد.