به گزارش برترین خبر ، امینی در حاشیه بازدید از پروژه‌های آبرسانی استان با اشاره به پیشرفت مناسب اجرای پروژه‌ها گفت: این پروژه‌ها در کمیت و کیفیت آب آشامیدنی مردم استان بسیار تاثیرگذار خواهد بود به همین منظور قرار شد اعتبارات خوبی برای تسریع در عملیات اجرایی این پروژه‌ها تزریق شود تا مردم زودتر از برکات آن‌ها بهره‌مند شوند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در جریان بازدید از پروژه آبرسانی به شیرود تنکابن با اشاره به مشخصات این پروژه گفت: در حال حاضر مخزن ۲ هزار متر مکعبی شیرود با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دست اجراست که تاکنون ۲۵ درصد پیشرف فیزیکی داشته است.

آقای امینی سپس با هیات همراه به بازدید از پروژه حفر و تجهیز دو حلقه چاه در کردآباد و نهالستان نور رفت که برای این چاه‌ها نیز ۵۲ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده و پس از بهره برداری ۶۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت آب آشامیدنی شهرستان نور افزوده خواهد شد.

وی در بازدید از پروژه برداشت از کف مخزن قائم شهر، اعتبار لحاظ شده را ۱۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد که با اتمام این عملیات از ظرفیت کامل مخزن برای ذخیره سازی استفاده خواهد شد.

در ادامه مهندس برارزاده مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در بازدید از پروژه آبرسانی خشرودپی بابل از لوله گذاری خط انتقال به طول ۳۸۰۰ متر با پیش بینی ۹۳ میلیارد ریال خبر داد و سپس به بازدید از طرح تکمیل خط انتقال آب در منطقه شهبند ساری رفتند که برای اجرای این خط انتقال به طول ۷۸۰۰ متر ۲۴۳ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.