به گزارش برترین خبر ،  علی اسماعیلی از پروژه آسفالت مشارکتی روستاهای توران‌کلا، دارکلا و ورازده‌علیا این شهر بازدید کرد.
نماینده مردم شهرستان‌های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با تلاش مردم و مسؤولان می‌خواهیم این پروژه برای استفاده بهتر مردم به مرحله بهره‌برداری برسد.
علی اسماعیلی افزود: مسؤولان و مدیران باید در راه خدمتگذاری همه توان خود را به‌کار گیرند و در راه خدمت شبانه‌روزی تلاش داشته باشند.
وی با قدردانی از تلاش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای توران‌کلا، دارکلا و ورازده‌علیا و مردم این منطقه ادامه داد: در روستاهایی همانند توران‌کلا حدود ۱۲۰ خانوار، دارکلا ۲۴۰ خانوار و ورازده‌علیا ۹۰ خانوار بومی از روکش آسفالت بهره‌مند می‌شوند.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه روستاهای بخش چمستان شهرستان نور از مناطق گردشگرپذیر و توریستی هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به قرار داشتن روستاها زیر جنگل‌های انبوه و وجود مناظر بکر و دیدنی در ایام تعطیل و دیگر روزهای سال گردشگران زیادی برای روستاگردی وارد این منطق می‌شوند.
این مسئول با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ هزار نفر جمعیت و بالای ۴۰ روستا در بخش چمستان شهرستان نور جای دارند، بیان کرد: ایجاد مرکز اورژانس ۱۱۵ در دهستان بنفشده در دستور کار قرار دارد تا مردم روستاهای اطراف از آن بهره لازم ببرند.
اسماعیلی ادامه داد: ایجاد آسفالت در راه‌های روستایی برای برقراری ایمنی در تردد و کاهش آسیب‌های جاده‌ای بسیار مهم است و در نخستین اقدام مسیر کالج تا دینه‌کوه آسفالت شد.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آسفالت بیش از ۲۵ کیلومتر از مسیر اصلی شهر بلده خاطرنشان کرد: علاوه بر آسفالت مسیر روستایی ورازده و روستاهای اطراف، روکش آسفالت کامل از آلشرود تا روستای همصفا به‌همراه خط‌کشی و آسفالت منطقه امیرآباد تا انگتارود در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک اجرا می‌شود.
منبع:کوزه گرروابط عمومی نماینده