به گزارش برترین خبر، پس از سالها انتظار، پروژه ناتمام میدان امام خمینی (ره) شهر نور بعنوان یکی از جدی ترین مطالبات عموم مردم فهیم شهرستان، با همت، ایستادگی و همنوردی شهردار نور دکتر توکلی ، تیم مشاورین و اجرایی شهرداری با طرحی جذاب و مقبول و حمایت شورای محترم و مسئولین شهرستان و به ویژه (امام جمعه معزز حاج اقا حاجی زاده و فرماندار محترم دکتر پولادی) به سرانجام رسید.

بیژن پولادی فرماندار شهرستان نور از تمامی کسانی که در اجرای پروژه میدان امام (ره) نور به صورت تیمی در کنار هم تلاش کردند تشکر کرد و گفت: این پروژه که سال های سال مسکوت مانده بود در هفته دولت کلنگ شده بود

وی ادامه داد: برای این پروژه در گذشته طرح هایی بدون مطالعه و در نظر گرفتن فضای شهرستان و اسم میدان(امام راحل) داده شده بود که با شکست مواجه شد.

فرماندار شهرستان نور یادآور شد: وحدت و همدلی که بین مسئولین شهرستان برقرار است، باعث توسعه متوازن در همه بخش ها و حرکت رو به جلو شده است و امیدواریم این مسیر تداوم داشته باشد تا مردم طعم خدمت را حس کنند.

مهدی توکلی شهردار نور در این آیین گفت: پروژه میدان امام (ره) نور جز مطالبات چند ساله مردم بود که متأسفانه علیرغم وضعیت نامساعد سال های بر زمین مانده بود

وی افزود: با حمایت مسئولین شهری و اعضای شورای اسلامی شهر طی مدت ۶ ماه پروژه به اتمام رسید.

شهردار نور از تمامی افرادی که کمک کردند قدردانی کرد و گفت: پس از کلنگ زنی این پروژه در هفته دولت، طرح ابتدایی فراخوان داده شد و پس از مشخص شدن پیمانکار جلسات متعددی برگزار شد که نهایتا با نظر جالب امام جمعه نور نهایی و وارد فاز اجرایی شد.

وی افزود:شهرداری نور با ایجاد تعلق سازمانی و برنامه محوری، تلاش شبانه روزی، هم افزایی و همنوردی در راستای اتمام همه پروژه های نیمه تمام در سال جدید اقدام خواهد نمود.

دکتر توکلی در ادامه تاکید کرد : تمرکز شهرداری نور در سال ١۴٠٣، علاوه بر توسعه عدالت محور و افزایش کارایی سازمانی با هدف خدمت رسانی بیشتر، بر هویت بخشی فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی تمرکز بیشتری خواهد داشت.