مصطفی بازوند فرمانده سپاه بابلسر در رابطه با برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، گفت: به مناسبت هفته بسیج و با همت بسیجیان بابلسر و همکاری و پشتیبانی سایر نهادها، ۱۰۶ برنامه در طول هفته بسیج در سطح شهرستان بابلسر در حال اجراست که مهمترین و شاخص ترین این برنامه ها، نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه هفتگانه جبهه خرمشهرهای شهرستان بابلسر محسوب می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه که بعنوان اولین نمایشگاه توانمندیهای خانواده دراشتغال با طرح جبهه خرمشهرها می باشد با تشکیل بیش از ۵۰ غرفه و با حضور تولیدکننده گان خانگی به مناسبت هفته بسیج  در حال برگزاریست.

فرمانده سپاه بابلسر ادامه داد: این قرارگاه شامل بخشهای قرارگاه اقتصادی، اقتدار، امنیت و اخلاق، قرارگاه فرهنگی، قرارگاه بانوی نقش آفرین و سبک زندگی، قرارگاه کادرسازی، قرارگاه جریان سازی و رسانه و قرارگاه پشتیبانی و زیرساخت است.

بازوند گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه نمایش حضور عموم مردم در حوزه حکمرانی است که انشالله در سال‌های بعد با شکوه هرچه بیشتر تداوم خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه در این طرح هر محله اگر پتانسیل و کاستی هایی داشته باشد ما در شهرستان و منطقه و محله می توانیم آن را بررسی و رفع اشکال و ارتقا دهیم گفت: در طرح جبهه خرمشهرها تلاش شد تا با آمایش محله به محله و روستاها در شهرستان بتوانیم ظرفیت و پتانسیل آن محله ها و روستاها را شناسائی کنیم تا بتوانیم از توانمندیهای نخبگان و کارآفرینان در ارتقاع سطح کار و کارآفرینی استفاده بهینه شود.

مصطفی بازوند با بیان اینکه این نمایشگاه در ۲۸ آبانماه افتتاح و تا ۳آذرماه ادامه دارد تصریح کرد : عموم مردم شهرستان بابلسر جهت حضور و بازدید از این نمایشگاه میتوانند همه روزه از ساعت ۹صبح الی ۲۰شب به مصلی المهدی این شهرستان مراجعه کنند.

در ادامه امام جمعه بابلسر نیز گفت: شهرستان بابلسر بعنوان مجری طرح جبهه خرمشهرها برنامه های بسیار متنوعی را در نظر دارد که به اجرا در بیاورد که از بهترین برنامه نمایشگاه عرصه تولیدات داخلی اقتصاد مقاومتی را به نوعی در یکی از قرارگاههای ما که در دستور کار قرار دادیم در اینجا انجام شد.

وی افزود: ظرفیت ها و توانمندی هایی که در این شهرستان وجود داشت ، افراد به این مجموعه گردهم آمده اند و محصولات و تولیدات خود را عرضه میکنند.

حجت الاسلام قلی پور تصریح کرد: امروز مصلی فقط این نیست که درروز جمعه فقط نمازجمعه در آن برپا شود بلکه به صورت شبانه روزی در اختیار مردم است چرا که متعلق به مردم است و در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی و هرکسی هرچقدر که ظرفیت داشته است باید یه میدان بیاید و ما هم این مصلی را در اختیار بسیج قرار دادیم تا این نمایشگاه در این جا برپا شود.

امام جمعه بابلسر گفت : در برنامه ریزی و بررسی طرح جبهه خرمشهرها هزاران ساعت جلسه با نخبگان و افراد مختلف و مطلع و از هر ظرفیتی سعی شده استفاده شد تا هیات اندیشه ورز در سطح شهرستان شکل گرفت و در شهرستان بابلسر این طرح آماده و بخته شد و در اختیار کشور قرار گرفت و حالا از سوی مسئولین بالا دست دوباره به ما ابلاغ گردید ..

ایشان همچنین یادآور شد : طرح جبهه خرمشهریها مختص بابلسر و با طراحی و نقشه راه نخبگان این شهرستان صورت گرفته و به مسئولین کشور ارائه شد ، پس می توانیم بگوئیم که این طرح مال بابلسر و نخبگان فرهنگی بابلسری است.