به گزارش برترین خبر ، سردار مهدی سعادتی گفت: اعمال نکردن محدویت سفر به گیلان و مازندران نشانه تعارض رفتار دولت در عرصه مهار ویروس مرگبار کرونا است.

وی با اشاره به آمار بالای مبتلایان به کرونا در  گیلان و مازندران خاطرنشان کرد: افزایش آمار مرگ ومیر و ابتلا به ویروس کرونا در شمال ناشی از آزادی سفر به این استانها است.

نماینده مردم بابل یادآور شد: اعمال محدودیت سفربه مازندران وگیلان می تواند تاحدود زیادی  از روند ابتلا مردم بومی و مسافران این استانها به کرونا بکاهد.

سعادتی با اشاره به بی دقتی قابل تامل در نگنجاندن استان های شمالی در لیست استان های دارای محدودیت سفر گفت: نتیجه این بی دقتی قطعا افزایش شمار مبتلایان و بستری بیماران در داخل این استانها و تهران طی روزهای آینده است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر مسئولیت خطیر ستاد ملی مقابله با کرونا در حفظ سلامت مردم گفت: بی توجهی در خصوص اعمال  محدودیت  سفربه شمال کشور، نقض اهداف اولیه ستاد ملی مقابله با کرونا است.

این نماینده مجلس با تجلیل از اقدامات موثر و فداکاری کادر درمانی کشور در مقابله با کرونا تصریح کرد:افزایش تعامل و همگرایی تصمیم سازان در فرآیندهای اجرایی، تقنینی و قضایی می تواند روند مهار ویروس مرگبار کرونا را شتاب بخشد.

سعادتی با تاکید بر اهمیت منع سفر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مهار ویروس کروناگفت: مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی در خصوص بی توجهی به اجرای منع محدودیت سفر به این استان وزارت کشور و ستاد ملی مقابله با کرونا را مسئول می داند و از بعد نطارتی به این موضوع ورود خواهد کرد./.isna