به گزارش برترین خبر ،  عادل  عالیشان  سرپرست اداره کل  ورزش و جوانان   مازندران  با حضور در شرق  مازندران  و فرمانداری  گلوگاه  نشست تخصصی با شریعتی نماینده سه شهرستان شرقی استان و داودی فرماندار  گلوگاه  داشت.

وی ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در ادامه با حضور در  ورزش و جوانان  شهرستان  گلوگاه  با همکاران این اداره دیدار و گفتگو کرد.
عادل  عالیشان  که با همراهی علینژاد مسئول واحد فنی و مهندسی و ابراهیم زاده مسئول پیگیری شهرستان ها در  گلوگاه  حضور یافت شنونده صحبت ها و دغدغه های همکاران بود.
عالیشان  در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران گفت : در موضوع نیروی انسانی مشکلاتی داریم و برای رفع مشکلات برنامه ریزی خواهیم کرد.
وی افزود؛ باید در حفظ و نگهداری اماکن ورزشی، امکانات و سخت افزار تلاش کنیم و در این مسیر تمامی اماکن ورزشی استان شناسنامه دار و بانک اطلاعاتی اماکن آماده خواهد شد.
گفتنی است؛ رضایی رئیس  ورزش و جوانان   گلوگاه  نیز در این نشست ضمن خیرمقدم و تبریک انتصاب سرپرست اداره کل  ورزش و جوانان  گفت : کمتر دیده شد که مدیرکل دستگاه  ورزش و جوانان  نشستی صمیمی اینچنینی با همکاران در شهرستان  گلوگاه  داشته باشد و این را به فال نیک میگیریم

شرق مازندران، مستعد اما محروم و مظلوم

سرپرست اداره کل  ورزش و جوانان   مازندران  سپس با حضور در فرمانداری شهرستان گلوگاه، جلسه ای با حضور شریعتی نماینده شرق مازندران، داودی فرماندار، رضایی رئیس اداره  ورزش و جوانان   گلوگاه  و دیگر مسئولان شهرستان برگزار کرد.
شریعتی نماینده شرق  مازندران  در این نشست گفت : به آقای  عالیشان  به مناسبت انتصاب در مدیریت اداره کل  ورزش و جوانان   مازندران  تبریک عرض می کنم و توقع داریم با توجه به اینکه  گلوگاه  از مناطق کمتر برخوردار استان است، درخصوص تکمیل و بهسازی خانه کشتی، سالن ورزشی اوارد، سالن تیرتاش، سالن ورزشی ریحان آباد و ورزشگاه ریحان آباد برنامه ریزی و مساعدت شود.
عالیشان  سرپرست اداره کل  ورزش و جوانان   مازندران  نیز در این نشست گفت :استان  مازندران  با ۲۲ شهرستان و ۵۷ شهر و ۳ هزار روستا، حرف اول را در ورز‌ش کشور می شود و در سال قابلیت کسب حدود ۶۰۰ مدال بین المللی برای کشور دارد.
وی افزود ؛ ۷۰ پروژه نیمه تمام ورزشی، نیازمند توجه و حمایت ملی است و پروژه های نیمه تمام ورزشی  گلوگاه  نیازمند حداقل ۲۵ میلیارد تومان اعتبار دارد.
وی تصریح کرد : توزیع اعتبارات بر مبنای عدالت محوری و توجه به مناطق محروم خواهد بود.
متولی  ورزش و جوانان   مازندران  در ادامه تاکید کرد؛ نیازمند مشارکت در تکمیل و نگهداری اماکن ورزشی هستیم اما اولویت اول ما توسعه ورزش همگانی است و تشکیل شورای عالی ورزش در استان و شهرستان ها مورد انتظار است.
سرپرست  ورزش و جوانان   مازندران  افزود؛ جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان هر ۲ ماه یکبار باید در شهرستان ها برگزار شود و موضوعات حوزه جوانان باید بصورت جدی پیگیری شود.
وی در پایان صحبت هایش گفت : شرق استان  مازندران  استعدادهای خوبی دارد ولی همواره مظلوم و محروم واقع شده است.

فرماندار  گلوگاه  نیز در این جلسه گفت : مسئله نشاط اجتماعی و تخلیه هیجانات جوانان در ورزش باید بیشتر توجه شود.

داودی افزود؛ شهرستان مظلوم  گلوگاه  محل تلاقی سه استان است اما کمترین برخورداری دارد و این شهرستان قدمگاه ۳۵۰ شهید و شهرستان قهرمان پرور است اما هنوز یک ورزشگاه و سالن ورزشی استاندارد نداریم.
وی گفت : معطل ماندن پروژه ها خسارت بار است و معتقدم اختصاص اعتبار برای سرانه ورزش باید عادلانه باشد.
گفتنی است؛ سرپرست  ورزش و جوانان   مازندران  با همراهی نماینده شرق مازندران، فرماندار و رئیس  ورزش و جوانان  از پروژه های در دست تکمیل و اماکن ورزشی شهرستان بازدید میدانی کردند.