به گزارش برترین خبر ، احمد توکلی فرماندار شهرستان نور در نشست خبری و جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: دشمن در اتفاقات اخیر تمام تلاش خود را با جنگ شناختی و ترکیبی در حوزه سایبری و رسانه ای به کار گرفت اما به برکت انقلاب و استواری نظام جمهوری اسلامی پایان گرفت.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما یک انقلاب ایدئولوژیک و مبتنی بر تفکر الهی و دینی بود، تصریح کرد: امام راحل در تمام سخنان خود از سال ۱۳۴۲ تا سال ۱۳۵۷ که انقلاب به پیروزی رسید بر استکبار ستیزی و شکستن استبداد تاکید می کرد.

فرماندار شهرستان نور خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مانند دیگر انقلاب ها صنعتی ،اقتصادی و کشاورزی نبود بلکه انقلابی مبتنی بر آموزه های دینی با ایجاد عدالت و رفاه اجتماعی و همچنین زندگی مناسب مطرح شده است.

توکلی با بیان اینکه حکومت مردم سالاری دینی توانست انقلاب را ایجاد کند، افزود: مردم کشور ما در همه زمان ها اعم از جنگ، تحریم و راهپیمایی ها همیشه در میدان بودند.

فرماندار شهرستان نور از ۹۶ پروژه افتتاحی با اعتبار ۴۰۰ میلیارد و ۸۴ میلیون تومان در دهه فجر خبر داد و گفت: علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی و سختی ها نسبت به سال گذشته شاهد رشد ۵۷ درصدی در این حوزه بودیم.

وی ادامه داد: از پروژه های افتتاحی برای ۹۷۹ نفر ایجاد شغل شد که نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته است.

توکلی بیان کرد: ۹ مورد کلنگ زنی با پیش بینی اعتبار ۶۰ میلیارد تومان و اشتغال ۲۵۵ نفر در حین و بعد از آن تخمین زده شده است.

فرماندار شهرستان نور یادآور شد: بیشتر پروژه های عمرانی، اداره آب و فاضلاب، برق، بهزیستی، جهادکشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، شهرداری ها، آموزش و پرورش، اورژانس، بنیاد مسکن، منابع طبیعی، شهرک صنعتی، کمیته امداد، مخابرات و بخش خصوصی بوده است.

وی گفت: سایت پسماند نور به عنوان پروژه شاخص با حضور استاندار در دهه فجر افتتاح خواهد شد و همچنین افتتاحیه پل بنفشه و بخش هایی از پروژه آمل به چمستان به نور نیز جز برنامه های دهه فجر ۱۴۰۱ قرار داده شده است.

توکلی از راه اندازی مرکز تکنوسنتر در آینده ای نزدیک در شهرستان نور خبر داد و گفت: با راه اندازی این مرکز در زمینی مناسب شرایط بسیار منحصر فرد و ایده آل را شاهد خواهیم بود.

خبرنگار: هادی جوزن

مدیرمسئول : هادی جوزن