به گزارش برترین خبر محمدی ،رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه نور در گفت گو با برترین خبر گفت: تمامی مشترکین گاز طبیعی غیر خانگی از جمله ادارات ، سازمان ها ، شرکت های دولتی و خصوصی ، شهرک های صنعتی ، بیمارستان ها ، نانوایی ها ، واحد های تجاری ، رستوران ها ، تولیدی ها، مدارس ، مراکز نظامی و انتظامی ، مرغداری‌ها ، گلخانه ها صنایع ، کارخانجات و …. نسبت به آماده نگه داشتن سیستم گرمایشی دوگانه سوز و تهیه سوخت دوم و ذخیره اقدام تا در زمان بحران و افت احتمالی فشار گاز در فصول سرد سال با مشکل مواجه نگردند.

محمدی در ادامه افزود :آندسته از مشتریان که در سال گذشته سوخت ذخیره دریافت نموده اند در صورت عدم مصرف نیاز به دریافت سوخت ذخیره نداشته و آندسته که مصرف نموده اند طی برنامه بازدید مورد بررسی قرار گرفته و می بایست مجوز مصرف به علت افت فشار گاز را ارائه نمایند.

 

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه نور خاطر نشان کرد :مشکلی در تامین سوخت دوم نداریم و متقاضیان می‌توانند با ارائه درخواست کتبی و ارائه فیش گاز (پرمصرف ترین ماه در سال گذشته) و مدارک مرتبط با فعالیت به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مراجعه و نسبت به ثبت درخواست سیستمی در سامانه سدف اقدام نمایند.

 

محمدی در پایان ضمن اهمیت دو گانه سوزشدن مشاغل گفت: سوخت ذخیره حتما باید با صدور مجوز از شرکت گاز و ارائه آن به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مصرف و استفاده شود در غیر اینصورت طبق قانون تخلف محسوب خواهد شد.

 

از تمامی واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی تقاضامندیم که برای مواقع ضروری و بحران، سوخت دوم را ذخیره سازی کنند تا در فصل سرد سال و افزایش مصرف گاز با مشکل مواجه نشده یا دچار خسارت نشوند چرا که اولویت اصلی شرکت گاز ، تاُمین گاز مشترکین خانگی می باشد