به گزارش برترین خبر ، کیوان فرح‌زاد صبح امروز با اشاره به اینکه با وجود شیوع موج دوم کرونا به وظیفه خدمت‌رسانی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران برای تأمین برق پایدارمشترکان خللی وارد نشده است، اظهار کرد: این در حالی است که در شرایط حساس و نیاز مراکز درمانی به برق مسؤولیت پرسنل این شرکت  دو چندان شده است.

وی افزود: همکاران فنی و اجرایی در تمامی  امور هشت‌گانه با برنامه‌ریزی‌‌های مدون با اجرای مانورهای جهادی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در شرایط پیک تابستان، نسبت به اصلاح، بهینه‌سازی و رفع ضعف ولتاژ شبکه، مقابله با پدیده سرقت انرژی و تجهیزات شبکه اقدامات ارزنده‌ای انجام می‌‌دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران تصریح کرد: بخش مهمی از این پروژه حذف پایه‌های سرگردان در راستای اصلاح مبلمان شهری و روستایی و حذف کانون‌های خطرآفرین شبکه است.

وی عنوان کرد: در شهرستان محمودآباد در قالب سه گروه پیمانکاری به استعداد ۶٠ نفر نیروی عملیاتی، ۱۰خودروی عملیاتی و بالابر، عملیات تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای ««آزادمون»، «تشبندان» و «ترسیاب» به متراژ ٢ کیلومتر انجام شد.

فرح‌زاد گفت: عملیات تبدیل سیم به کابل در راستای کاهش خاموشی‌ها و رفع ضعف ولتاژ و پایدارسازی شبکه در امور برق محمودآباد از ابتدای امسال به طول ۱۶ کیلومتر انجام شده است و این عملیات تا پایان سال نیز ادامه خواهد  داشت./ .fars