به گزارش اختصاصی برترین خبر ، قنبر علی احمدی با اشاره به اینکه در چهل سالگی انقلاب جشن بزرگ را در کشور و حتی خارج از کشوربرگزار خواهیم کرد، اظهار کرد: چهل سال ایثار، فداکاری ، وحدت و همدلی و انسجام همه جانبه در مقابل تمام دشمنان ودر راس آن آمریکای جنایتکار،کشورایران رابه یک قدرت بزرگ منطقه ای وحتی بین المللی تبدیل کرده است.

امام جمعه شهرستان نور استقلال رایکی از شاخصه های مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: هیچ کشوری در دنیا وجود ندارد که این گونه استقلال خود را حفظ کند و به هیچ یک از نظام سلطه و مستکبرین عالم متکی نباشد.

حجت الاسلام احمدی ادامه داد: کشور ایران ،طی چهل سال انقلاب در حوزه های راه های روستایی، علم و فن آوری پیشرفت های زیادی داشته  وجز کشور های برتر منطقه ای است و امسال پر افتخارترین بروز شکوفه های انقلاب در عصر ظهور چهل سالگی انقلاب را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: پیشرفت در صنعت نظامی و دفاعی کشور ایران تا حدی بوده است که آمریکای جنایتکار در صحنه جنگ جرات رویارویی نظامی با کشور ایران  را ندارد.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به اینکه از سه ماه گذشته در تدارک برنامه های چهل سالگی انقلاب در شورای فرهنگ عمومی بررسی شد، تصریح کرد: همه ادارات برنامه های مدون خود را در طول این 10 روز بیان کردند که یادواره  شهدای روحانیت یکی از برنامه های برجسته آن است.

 

*برگزاری جشن چهل سالگی با برنامه متنوع فرهنگی و هنری

داود فلاح با اشاره به اینکه در دنیای ارتباطات و رسانه ها قرارداریم ، اظهار کرد: علیرغم همه مشکلات و دشمنی هایی که برعلیه کشور ایران در سطح جوامع مختلف وجود دارد،ولی حضور مردم در صحنه های مختلف نشان می دهد که کشور ایران به یک بالندگی رسیده است و همچنین در شهرستان نورنیز جوش و خروش خوبی در چهل سالگی انقلاب اتفاق افتاده است.

رئیس اداره ارشاد شهرستان نور با بیان اینکه در شورای فرهنگ عمومی با ریاست امام جمعه شهرستان نور برنامه های مدونی تدوین شده است ، تصریح کرد: کمیته های مختلفی تشکیل شد و تمامی ادارات برنامه های خود را به دبیرخانه ارائه کردند.

فلاح در پایان یادآورشد: جشن چهل سالگی انقلاب در قالب شعر، موسیقی، تئاتر خیابانی و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد.