به گزارش برترین خبر ، رستم زرودی امروز در نشست خبری مشترک خود و فرمانده سپاه نوشهر با جمعی از خبرنگاران در خصوص تشریح برنامه‌های ستاد بزرگداشت چهل و چهارمین دهه‌ی فجر انقلاب، اظهار کرد: امسال ۴۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد و برای ۲۱۰ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد .

وی افتتاح ساختمان جدید هلال احمر، پروژه آب معدنی کندلوس کجور، طرح‌های متعدد در حوزه آب، گاز، راه و مسکن محرومان را از پروژه‌های مهم شهرستان اعلام کرد و گفت: پروژه مجموعه گردشگری آویدر ‌در بخش مرکزی نوشهر با بیش از ۱۵ میلیارد تومان از بزرگ‌ترین و مهمترین اتفاقات در دهه فجر امسال در نوشهر خواهد بود .

فرماندار نوشهر زمین ورزشی حسن آباد و کلنگ زنی ۸ پروژه در نوشهر با اعتبار حدود ۷۰۰ میلیارد تومان که شامل، شرکت نویان پارس بندر نوشهر با محوطه ۸۰۰۰ متر در حوزه تجهیزات پزشکی در ۳ تا ۴ فاز در زمینه واردات و صادرات، را از دیگر برنامه‌های مهم این شهرستان عنوان کرد .

“مهرداد ابراهیم‌پور” فرمانده سپاه نوشهر نیز با اشاره به ۱۰۰ برنامه شاخص فرهنگی در این شهرستان در دهه‌ی فجر امسال‌ اظهار کرد: امسال سعی شده است همه برنامه‌ها با حضور مردم و به صورت محله محور برگزار شود.

وی افتتاح چهار واحد مسکن مددجویی را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های دهه مبارک فجر برشمرد و گفت: توزیع ۲۵ سری جهیزیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای محرومان از دیگر برنامه‌ها است.

ابراهیم‌پور با اشاره به برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشن پیروزی انقلاب اسلامی در شب ۲۲ بهمن به همراه با نورافشانی در شهر نوشهر و دو بخش مرکزی و کجور، افزود: اردوی راهیان پیشرفت از دیگر برنامه‌های این دهه خواهد بود.