به گزارش برترین خبر ، مسابقات فوتسال کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه چهار کشور در مرکز فرهنگی ورزشی ایثار مازندران برگزار شد و در پایان از تیم ها و نفرات برتر با اهدای جام و مدال تجلیل شد.

سعید کهنسال مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به وجود همبستگی، همدلی، اتحاد و کار گروهی که یک جمع ورزشی با یکدیگر دارند می تواند الگوی مناسبی برای همکاران مشغول به خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد، اظهار کرد:
هدف و خط مشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ارتقاء و رشد تدریجی است که با تعامل و کار گروهی کارکنان و الگو گرفتن از رفتار شهدای والامقامی که در حوزه فعالیت های بنیاد موضوعیت دارند قابل دسترسی و انجام است.

این مسؤول کمبودهای موجود در جامعه در همه زمینه‌ها را مرتبط با کمرنگ شدن فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: کار گروهی کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل کار و حتی در حوزه ورزش باید در مسیر رشد و تعالی و الگو شدن برای سایر ادارات و دستگاه های اجرایی کشور باشد.

وی تأکید کرد مدال ها، جام ها و لوگوی مسابقات ورزشی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می شوند باید برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت باشند و افزود: برگزاری چنین مسابقات و کارهای فرهنگی تأثیر گذار در ادارات، قابل احترام و راهبردی هستند، چون به هدف رسیدن جهاد تبیین در راستای این اقدامات است.

شایان ذکر است تیم های فوتسال کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه چهار کشور متشکل از استانهای البرز، گیلان، مازندران، سمنان، گلستان و خراسان شمالی در مرکز فرهنگی ورزشی ایثار مازندران به رقابت پرداختند و در پایان این مسابقات تیم فوتسال کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با کسب ۱۳ امتیاز مقام قهرمانی، سمنان با ۱۰ امتیاز دوم و گیلان با ۹ امتیاز سوم شدند.
استان البرز بعنوان تیم اخلاق، مصطفی رحیمی بهترین دروازه بان، میثم قربانزاده از گیلان فنی ترین بازیکن و شهرام مرادیان عنوان آقای گلی این مسابقات را بدست آوردند.

خبرنگاز : مهناز قبادی