به گزارش برترین خبر  ، در این مراسم که با حضور مسئولان و مدیران دانشگاهی، جمعی از اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه مازندران برگزار شد، حجت‌الاسلام موسی مستقیمان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران با اشاره به این نکته که در دوران انقلاب، مردم شعارهای بسیار ارزش‌مند و هوشمندانه‌ای در تاثیر از امام خود سر می‌دادند، گفت:. با این شعارها، نقاط حساس حرکت طاغوت را نشانه می‌گرفتند و سعی می‌کردند که در جبهه مقابل تاثیرگذار باشند.

حجت‌الاسلام مستقیمان با اشاره به این‌که این انقلاب به تعبیر مقام معظم رهبری بدون نام خمینی(ره) در هیچ کجای عالم شناخته شده نیست، ادامه داد: این دوره‌ها برای کسانی که تربیت‌شده مکتب خمینی(ره) هستند و خود را با افتخار از نسل انقلاب می‌دانند و زندگی و شخصیت‌شان را افکار امام(ره) شکل داده است، خاطرات شیرینی را تداعی می‌کند و با افتخار تا همیشه قدردان این نعمت الهی هستند. پس از پشت سرگذاشتن ۴ دهه از این انقلاب شکوهمند، وقتی به گذشته نگاه می‌کنیم در خواهیم یافت که انقلاب، نقش خودش را در ابعاد مختلف به خوبی ایفا کرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران با تاکید بر این نکته که ما در کشور خود دارای مکتبی بسیار متعالی، رهبری مدبرانه امام(ره) و مقام معظم رهبری، ملتی که همه جا سنگ تمام گذاشتند و هم‌چنین فرهنگ بسیار عالی در ایران اسلامی هستیم، اظهار داشت: با توجه به همه این‌ها، مدیریت اجرایی کشور باید بهتر از این عمل کند. مردم این انتقاد را به مسئولان، دولت‌مردان و کسانی که به نمایندگی ملت در مجلس شورای اسلامی نشسته‌اند، دارند. علی‌رغم همه دشمنی‌ها ما توانستیم توان خود را در حوزه‌های مختلفی مانند فناوری، صنعت موشکی، صنایع تولیدی، آموزش، پزشکی و مقالات پژوهشی افزایش داده و تقویت کنیم و خود را با کشورهای آمریکایی و اروپایی مقایسه می‌کنیم که این مقایسه، بیانگر درجات موفقیت است.

حجت‌الاسلام مستقیمان در پایان با اشاره به مجاهدت‌ها و دلاوری‌های شهدای انقلاب و ایثارگرانی هم‌چون سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم و امنیت در برقراری آرامش و شهدای هسته‌ای در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه‌های علمی خاطرنشان ساخت: هرکدام از ما در هر جایگاهی که هستیم در قبال امام راحل و شهدا مسئولیت داریم. ان‌شاالله که این انقلاب با پیشرفت روزافزون به پیش می‌رود و با پشت‌سر ‌گذاردن مشکلات، قله‌های رشد را فتح می‌کند تا این انقلاب را به صاحب اصلی آن یعنی امام زمان(عج) تقدیم کنیم.

یادآور می‌شود، غبارروبی یادمان شهدای گمنام، اهدای گل و قرائت فاتحه بر مزار شهدا و مدیحه‌سرایی به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س)، از دیگر برنامه‌های این مراسم باشکوه بود.