ضربه به بزرگترین هژمونی دنیا کوچک جلوه داده نشود

به گزارش برترین خبر ؛ مسعود بصیری در مراسم اختتامیه جشنواره ابوذر مازندران کهدر مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد سما چالوس برگزار شد، اظهار کرد: در دنیای امروز خبر بد، مهم شده است و در واقع خبر خوب خبری است که بد و نامعقول باشد.

وی بزرگترین خبر عالم را مرگ و شهادت اعلام کرد و افزود: ایران خاک قهرمانان است و رسانه‌ها وظیفه بسیار جدی دارند که باید بذر امید را در کشور پراکنند، امید دادن و سرپا نگاه داشتن مملکت و مقاومت است چراکه ما در حال عبور از خطرناکترین پیچ تاریخ قرار داریم.

رییس بسیج رسانه کشور با بیان اینکه رسانه‌ها باید خبرها رو ببینند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی مقابل ابر قدرت‌ها ۴۱ سال ایستادگی کرده و برخی از رسانه‌ها گویا خط مطالبه‌گری را با سیاه نمایی اشتباه گرفتند.

بصیری تاکید کرد: شرایط آمریکا بسیار بد بوده است و فقط ظاهر خود را حفظ کرده و خوب نشان می‌دهد.

وی یادآور شد: ما ملتی هستیم که برای اولین بار در تاریخ بشر به گوش بزرگترین هژمونی دنیا ضربه زده‌ایم، این در حالی‌ست که برخی رسانه‌ها در داخل بیشتر به ما نقد می‌کنند، نقد باید برای ساختن باشد نه تخریب که متاسفانه این شرایط ما است.

حضور حداکثری در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

حسین محمدرضایی در جمع اصحاب رسانه در آیین اختتامیه اولین جشنواره رسانه‌ای ابوذر ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و میلاد امام خمینی (ره) اظهار کرد: در انقلاب، دفاع مقدس در حوادث غیر منتظره در مهار فتنه‌ها چه حماسه‌هایی آفریدند و باز در تشییع پیکر حاج قاسم و ۲۲ بهمن تمام حمایه‌ها خلق شد و نگرانی مسئولین نظام را در کردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات مملکت افزودند.

وی تصریح کرد: مردم مشکلات را پای انقلاب نمی‌گذارند، انقلاب رو دوست دارند اما تکلیف انقلاب از تکلیف مسئولین ناکارآمد جدا است و مردم خودشان را مدیون انقلاب بواسطه عزت ایران در جهان می‌دانند.

جانشین فرمانده سپاه مازندران خاطرنشان کرد: این‌ها شاخصه‌های گفتنی است و در بحث دستاوردها این شاخص‌ها باید دیده و نه فقط به اهداف مادی انقلاب توجه شود باید همه هیبت انقلاب مدنظر قرار گیرد.

محمدرضایی گفت: دستاوردهای انقلاب بسیار زیاد است، قبل انقلاب یه جماعت ترسو و بزدل که قدرت مدیریت کشور حتی منطقه را نداشتند اما امروز بدون ایران مشکلات منطقه حل شدنی نیست.

وی ادامه داد: مردم ایران بهتر از مردم حجاز و مردم عراق در زمان علی هستند و ما قدردان ولایت مداری مردم هستیم.

جانشین فرمانده سپاه مازندران افزود: این حماسه سازی باید همچنان ادامه داشته باشد بدور از تبلیغ و انتخاب دوم اسفند از دیگر دستاوردها خواهد بود که به لطف مردم محقق خواهد شد و این اتحاد تو دهنی محکمی به دشمنان است.

محمدرضایی بیان کرد: مردم حق دارند در انتخابات حضور داشته باشند و سرنوشت خود را تعیین کنند، طبق گفته قران ما بغیروانفسهم.. وقتی ما اقدام درست نکنیم نباید انتظار معجزه داشته باشیم.

وی یادآور شد: وظیفه ماست که به‌عنوان یه ایرانی در انتخابات حضور داشته و علاقه‌مندی خود را به نظام نشان دهیم و حضور در صحنه باعث برهم زدن نقشه‌های دشمنان می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه مازندران خاطرنشان کرد: ما باید در دنیا تمدن ساز باشیم و تمدن عالی دنیا جنگ است و انقلاب باید پایانی باشد و بر همه تمدن‌های غیر انسانی و این نیاز به قوی شدن دارد.

محمدرضایی گفت: مجلس قوی به قدرت ایران کمک می‌کند و اصحاب رسانه باید افکار عمومی امروز که توسط رسانه‌های شکل می‌گیرد، توجه کنند.

مشارکت حداکثری خبرنگاران مازندرانی در اولین جشنواره ابوذر

عبدالمهدی حق شناس در مراسم اولین جشنواره ابوذر مازندران که در مجتمع رفاهی فرهنگی دانشگاه آزاد سما چالوس برگزار شد، اظهار کرد: مشارکت در جشنواره ابوذر نشان از تعدد خبرنگاران وابسته به انقلاب در مازندران دارد.

وی تصریح کرد: اختتامیه اولین‌جشنواره رسانه‌ای ابوذر با همکاری بسیج رسانه مازندران در چالوس با حضور مسئولان و خبرنگاران این استان برگزار شده است.

مسئول بسیج رسانه مازندران خاطرنشان کرد: رسانه‌های غرب به شدت تهاجمش را در کشور شروع کرده اما ما خبرنگارانی داریم ‌که اجازه نمی‌دهند رسانه‌های غربی پا بگیرند.

حق شناس افزود: خط مقدم جبهه رسانه به عهده ماست و جشنواره ابوذر صرفا جشنواره رقابتی نیست و برای هر چه پرشکوه‌تر بودن این جشنواره رسانه‌ها حضور حد اکثری داشتند.

وی با بیان اینکه اولین جشنواره ابوذر از مرداد سالجاری آغاز و ۷۳۷ اثر تحویل شد، ادامه داد: در این جشنواره ۳۱۶ عکس، ۳۱۶ گزارش، ۲۳ کلیپ، ۳۰ مستند و ۱ عدد موشن گرافی ارائه شد.

مسئول بسیج رسانه مازندران در گلایه از برخی خبرنگاران استان گفت: برخی با بد اخلاقی‌های ادبی در این‌ جشنواره شرکت می‌کنند اما نتایج اعلام رتبه‌ها توسط ۵ داور بوده که مرحله اول مشهد و مرحله دوم در تهران انجام شده است که نشان از داوری عادلانه خواهد بود.
اطلاع رسانی به موقع وظیفه رسانه است.

عابدین داغمه‌چی فرمانده سپاه شهرستان چالوس در ادامه مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و تقدیر از حضور اصحاب رسانه در اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر تصریح کرد: وظایف رسانه‌ها اطلاع رسانی به موقع و دقیق، دشمن شناسی و ایجاد فضای مناسب برای آزادی بیان به شرطی که قربانی خصومت‌ها نشود، است.

وی خاطرنشان کرد: آموزش سواد رسانه‌ای با نگاه ویژه به این موضوع، در مدرس کار خوبی بود که بسیج رسانه در مازندران اجرایی کرد.