به گزارش برترین خبر ، کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هرچندپروژه استادیوم ۵ هزار نفری شهید ناطق نوری راه اندازی و مورد استفاده قرار می گیرد اما نواقصی دارد وکه لیست شده و پیمانکار موظف است به زودی رفع نقص کند.

وی با اشاره به اینکه در روز افتتاح استادیوم شهید ناطق نوری مشکل راه اندازی وی آی پی مطرح شد، تصریح کرد: وجود معارض در ضلع غربی اجازه تکمیل  قسمت وی آی پی ،دیوار کشی وکارهای عملیاتی را نمی دهد که امیدواریم با توجه به قول فرماندار و مدیرکل ورزش و جوانان و نماینده مجلس این مشکل مرتفع شود.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خاطر نشان کرد: پروژه سالن 3 هزار و 500 نفری شهدای رستمرود یکی از مهمترین پروژه ها است که متاسفانه به دلیل تنگناهای مالی از سال 86 پس از کلنگ زنی و مقداری پیشرفت در این مرحله رها شده است.

کریمی ضمن ابراز تاسف بر اساس قول سال گذشته و فعال شدن این پروژه گفت: به دلیل تنگناهای مالی این امکان فراهم نشد اما هم اکنون که بخش خصوصی مشارکت خود را اعلام کرده امیدواریم هر چه زودتر این پروژه در مسیر پیشرفت قرار بگیرد.

وی بیان کرد: این پروژه برای تکمیل به حداقل 60 میلیارد تومان نیاز دارد تا بتوان آن را در پایان سال 1401 به افتتاح رساند.

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور یادآورشد: تلاش ما این است که تا قبل از پایان امسال مناقصه و انتخاب پیمانکار انجام شود اما به دلیل شرایط آب و هوایی و مراحل اداری انتخاب پیمانکار پیش بینی می شود تا اواخر فروردین این کاربه اتمام برسد.

کریمی در پایان افزود: امیدواریم با همتی که نمایندگان استان بخصوص مهندس فرزانه دارد ، اعتبار ویژه ای پیش بینی شود تا مدت دوسال پروژه تمام شود.

سرانه ورزش در مازندران باید مطلوب تر شود

رنگرز مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و معاون امور حقوقی مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ، پیگیر پروژه ها از غرب تا شرق استان که شرکت توسعه مجری آن ها از دهه80 بوده را در دستور کار قرار دادیم.

وی ضمن تقدیر ازپیگیری مجمع نمایندگان استان جهت حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت توسعه تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن سال پایان دولت، در نظر داریم تا شرایط تخفیف حداکثری اعتبارات را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شرکت توسعه با بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی را در دستور کار قرار دهیم.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه 7 پروژه نیمه تمام را شرکت توسعه و تجهیز عهده دار آن است، خاطرنشان کرد: سالن چند منظوره کلارآباد که عملیات عمرانی تکمیل شده و فقط سیستم گرمایشی و سرمایشی آن مانده ، استادیوم 15 هزار نفری زوات چالوس که تا پایان سال چمن آن فرش خواهد شد،تکمیل استادیوم شهید ناطق نوری که به شکل موقت در اختیار ما قراردارد و بخشی از عملیات عمرانی آن مانده که لیست نواقص به پیمانکارداده شد و باید مرتفع کند، سالن چند منظوره رستم رود ، استادیوم شهید چمران آمل و سالن6 هزار نفری ساری در دستور کار قرار دارد.

رنگرز در ادامه گفت: امیدوارم با همه محدودیت و تنگناهای اعتباری که دولت به سبب تحریم و کرونا با آن مواجع است بتوانیم بخشی از این پروژه ها را تا پایان سال این دولت تکمیل و به بهره برداری برسانیم تا کام مردم شیرین شود و از این محل، سرانه ورزش در استان به یک عدد مطلوب تری نزدیک شود.

پروژه شهدای رستمرود دارای ردیف بودجه ای است

فرزانه نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت گو با خبرنگاران اظهار کرد : خوشبختانه  پروژه سالن 3 هزار و 500 نفری شهدای رستمرود دارای ردیف بودجه ای است و جای پیگیری در تلفیق را دارد.

وی تصریح کرد: پس از بازدید معاون امور حقوقی مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و مدیر کل ورزش و جوانان مازندران از این پروژه وعده انجام سربندی و رنگ آمیزی مجدد ،دیوار چینی و تکمیل قسمت شمالی را دادند.